O nas w nowej Kronice Bocheńskiej!

Aż 14 stron kwietniowego wydania miesięcznika poświęconych jest uczniom i absolwentom Zespołu Szkół Nr 1. Już na okładce widzimy efektowne zdjęcie wykonane na najwyższym szczycie Antarktydy. Herb Bochni wznosi nad nim Szczepan Brzeski, który kilkanaście lat temu ukończył naszą szkołę, a obecnie jest coraz bliższy do skompletowania Korony Ziemi! O tym jakich wymaga to wysiłków możemy przeczytać w interesującym i opatrzonym efektowymi zdjęciami tekście wewnątrz numeru.

Znajdziemy tam także artykuły o sukcesie konstruktorów meteorologicznego drona, listę uczniów wyróżnionych w marcu listem pochwalnym dyrekcji za ponadprzeciętne osiągnięcia w nauce, opis najnowszych nabytków warsztatów szkolnych, a także prezentację pierwszej kandydatki „Mechanika” do tytułu tegorocznej Gracji Bocheńskiej. Szczególną pamiątką dla tych, którzy w już kwietniu zakończą naukę w Zespole Szkół nr 1 są zdjęcia zbiorowe wszystkich dziesięciu klas maturalnych.

Ten numer Kroniki Bocheńskiej musicie przeczytać - gorąco zachęcamy!

Kronika IV 2016