Radosław Stachowski - uczeń klasy III o specjalności Technik Logistyk

- finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Logistystycznej!

Radek w Poznaniu 1

W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Bochni uczący się w zawodzie technik logistyk wzięli udział w VIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki  w Poznaniu.

Celem Olimpiady jest  rozwijanie zainteresowań uczniów problematyką logistyczną, jej honorowym patronem  jest Minister Edukacji Narodowej a patronem merytorycznym jest Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Polskie Towarzystwo Logistyczne. Zmagania I etapu (7 października 2015r.) pomyślnie ukończyło, uzyskując kwalifikacje do etapu okręgowego w Krakowie (1 grudnia2015r.) dwóch uczniów klasy III L.  Byli to Radek Stachowski i Dominik Przechrzta. Do finału Olimpiady, który odbył się 4 marca br. w Poznaniu,  z sukcesem zakwalifikował się Radek Stachowski. Po finałowych zmaganiach wśród 59 logistyków z całej Polski, Radek Stachowski   zdobył  35 miejsce.

To duże osiągnięcie i efekt dobrej i systematycznej pracy ucznia i nauczycieli logistyki w naszej Szkole. Jako finalista OOL uczeń jest zwolniony z etapu pisemnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, co jest równoznaczne ze 100% wynikiem tej części egzaminu  w każdej kwalifikacji. Gratulacje Radku!