Uwaga!!! Firma WERNER KENKEL poszukuje pracowników!

werner1

Firma WERNER KENKEL Bochnia Spółka z o.o. lider w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań w Bochni poszukuje Kandydatów na stanowisko: „Pracownik produkcji- pomocnik”.

Oferta skierowana jest do osób posiadających status ucznia.

Wymagania:

  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • obowiązkowość
  • zdolność do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Forma  zatrudnienia: umowa zlecenia (dla zaangażowanych osób z możliwością zmiany na umowę o pracę).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem  „Pracownik produkcji- pomocnik”.

Prosimy o zawarcie w swojej ofercie poniższej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o.  ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97. roku o Ochronie Danych Osobowych DZ.)

werner2