Firma ES SYSTEM K jest wiodącym producentem mebli chłodniczych, zapewnia efektowną ekspozycję i świeżość produktów w sklepie. W tej rodzinnej firmie z siedzibą główną w Wolbromiu produkuje się urządzenia chłodnicze, z których korzysta obecnie ludność z ponad 50 krajów na świecie. Oddziały firmy funkcjonują w kilku krajach europejskich, azjatyckich i oraz w Ameryce Północnej i Południowej. Już we wrześniu ruszy także zakład produkcyjny w Bochni odpowiedzialny za produkcję podzespołów chłodniczych. Łącznie, firma posiada ponad 30 tyś m2 powierzchni produkcyjnej, gdzie w kilku filiach codziennie spotyka się blisko 650 pracowników, aby z pasją konstruować urządzenia chłodnicze, które wyznaczają trendy w światowym handlu. Pracodawca oferuje korzystne warunki zatrudnienia i praktyk, dbając o rozwój personelu i ich kariery.

W ofercie ES SYSTEM K można znaleźć szeroki asortyment nowoczesnych mebli chłodniczych dla całego sektora retail: sklepów wielkoformatowych, dla obiektów typu convenience store oraz cukierni, lodziarni i stacji benzynowych. Wychodząc naprzeciw tendencjom coraz częstszych zakupów dokonywanych online – firma ES SYSTEM K wprowadziła na rynek kolejne pionierskie rozwiązanie przeznaczone do przechowywania i bezkontaktowego odbioru zakupów e-grocery – COOLBOX.

Wyróżnikiem marki ES SYSTEM K jest jakość, innowacyjność, a także wzornictwo przemysłowe. Przełomowe rozwiązania dla sektora handlowego już niejednokrotnie zostały zauważone i docenione na arenie międzynarodowej. Jednym z największych osiągnięć jest nagroda RED DOT AWARD 2018, będąca odpowiednikiem filmowych Oscarów w świecie designu - za nowatorską propozycję ekspozycji lodów w orientacji wertykalnej – INSU’.

Branża HVACR jest dzisiaj jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż. Tu codziennie rozwiązuje się globalne problemy, optymalizuje się sprzęt, który poprawia nasze funkcjonowanie w wielu dziedzinach życia, przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne. Nie byłoby to możliwe bez wykwalikowanej kadry inżynierskiej, pracy zespołowej i technologii. Dlatego zachęcamy do podjęcia kształcenia w klasie o profilu Technik chłodnictwa i klimatyzacji w Bochni. Firma ES SYSTEM K zapewnia wyposażenie pracowni dydaktycznych o najwyższym standardzie, możliwość odbycia płatnych praktyk w oddziale bocheńskim. Praca w tak innowacyjnym i międzynarodowym środowisku, gdzie wiedza przekazywana jest od najlepszych praktyków w chłodniczej branży, to najlepsza motywacja do rozwoju, zgłębiania pasji i gwarancja spełnienia zawodowego w przyszłości.

Producent od lat udowadnia, że urządzenia chłodnicze mogą być projektowane i produkowane w poszanowaniu potrzeb klienta, pracowników, środowiska naturalnego. To misja z powodzeniem realizowana przez zespół ES SYSTEM K pod hasłem: „respecting tomorrow”.

Firma ES System K, oddział w Bochni organizuje dla uczniów płatne praktyki i staże

www.essystemk.pl

https://www.facebook.com/essystemk

10.07.21