ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni serdecznie zaprasza na uroczystość zakończenia  roku szkolnego 2020/2021,

która odbędzie się w dniu 25 czerwca 2021 r. (piątek).

Msza Święta zostanie odprawiona o godz. 8:00

w kościele pod wezwaniem św. Pawła Apostoła w Bochni.

            Na uroczyste zakończenie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy ukończyli rok szkolny 2020/2021 z wyróżnieniem oraz klasy 1MY, 1F i 3G. Odbędzie się ono w sali gimnastycznej o godz. 9.00. Pozostali uczniowie spotkają się w klasach z wychowawcami wg poniższego harmonogramu:

Godz. 8.00

Lp. Klasa Wychowawca Nr sali
 1. 3E mgr inż. Kinga Kubas 4

Godz. 9.00

Lp. Klasa Wychowawca Nr sali
 1. I J mgr Marcin Kwiatek 4
 2. I E mgr Wojciech Pietras 5
 3. I i mgr Małgorzata Węgrzyn 7
 4. I K mgr Agnieszka Rachwał G4
 5. I L mgr Katarzyna Pajor 9
 6. I PS mgr Jakub Wzorek czytelnia
 7. I R mgr Anna Nowak 12
 8. 1V mgr Jolanta Stanisławczyk 13
 9. I A mgr Joanna Mikulska-Szewczyk 14
 10. I G mgr Izabela Kierepka 15
 11. I H mgr inż. Konrad Kozłowski 16
 12. II E mgr Magdalena Mazanek 20
 13. II F mgr Paweł Wieciech 21
 14. II i mgr Iwona Wątroba 22
 15. II K mgr Katarzyna Machowska-Koczur 1
 16. II L mgr Justyna Plewa 2
 17. II PS mgr Monika Rozum 03
 18. II TZ mgr Katarzyn Stokłosa G1
 19. II Eg mgr Sławomir Zubel G2
 20. II Fg mgr Rolnad Wójcik 19
 21. II ig mgr Alina Czech
W12
 22. II Kg mgr Damian Latocha 17
 23. II Lg mgr Joanna Pobiedacz-Mucha S24
 24. II PSg mgr Maria Duda-Przewrocka S28
 25. II G mgr Magdalena Wojdan S32
 26. II Ag mgr Marzena Szczurek W01
 27. II Gg mgr Agnieszka Kręc 10
 28. II Hg mgr Sebastian Karwasiński W17
 29. II J mgr Kinga Struzik G3
 30. II MY mgr Agnieszka Morawiec 11
 31. II MYg mgr Anna Bukowiec 8

Godz. 10.00

Lp. Klasa Wychowawca Nr sali
 1. III F mgr Katarzyna Kadula 11
 2. III i mgr Renata Bednarek 12
 3. III K mgr Anna Pietras 13
 4. III L mgr Edyta Kurtyka 14
 5. III P mgr Kinga Węgrzyn 15
 6. III RT mgr Lidia Wołek 16
 7. III S mgr Kamila Lis- Błąkała 20

Godz. 11.00

Lp. Klasa Wychowawca Nr sali
1. III A mgr Agnieszka Malaca 12
2. III H mgr Gabriel Klesiewicz 13
3. II Jg mgr Rafał Duda 11
4. II A mgr Stanisław Gryglewski 14

Po zakończeniu głównej uroczystości w sali gimnastycznej:

Lp. Klasa Wychowawca Nr sali
 1. I MY mgr Roma Florek 8
 2. I F mgr Romuald Makarewicz 5
 3. III G mgr Monika Radna 7