Człowiek najlepsza inwestycja – podnieś swoje kwalifikacje zupełnie za darmo!

DARMOWY KURS ŚLUSARZ + SPAWACZ!

Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S już po raz dziesiąty organizuje darmowe szkolenia z zakresu ślusarstwa i spawania. Częścią projektu jest kurs spawania w wybranej przez uczestnika projektu metodzie (MIG, MAG, TIG, elektryczny lub gazowy). Poprzednie edycje cieszyły się dużą popularnością na terenie Wadowic, Suchej Beskidzkiej, Krakowa, Radlina, Jastrzębia Zdroju i Miechowa. Kursanci z powodzeniem uzyskują kwalifikacje zawodowe i uprawnienia spawalnicze. Po zdaniu egzaminu państwowego przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną absolwent otrzymuje Świadectwo Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej i Dyplom OKE. Natomiast po zdaniu egzaminu spawalniczego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach - otrzymuje uprawnienia spawacza uznawane na terenie Unii Europejskiej, tj. Książkę Spawacza i Świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza.

Uczestnictwo w projekcie jest całkowicie DARMOWE (nie ponosisz żadnych kosztów, również egzaminów państwowych). Warunkami uczestnictwa w kursie są:
- wniesienie wpisowego w wysokości 200zł w formie kaucji – ZWROTNE PO ZDANIU EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCH,
- ukończone 18 lat,
- wykształcenie minimum podstawowe/gimnazjalne
- złożenie wymaganych dokumentów w siedzibie naszego ośrodka (Ośrodek Szkolenia Specjalistycznego LABOR-S Bogusław Lesiuk; ul. Lwowska 32 w Wadowicach).

Jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz, zostawiając nam swoje dane kontaktowe,
a na pewno oddzwonimy.

 

Więcej informacji można uzyskać:

www.labor-szkolenia.pl

facebook.com/labors.wadowice

 

W DARMOWYM kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie z wszystkich typów szkół (łącznie z Liceami). Wiadomość można zatem przekazać również znajomym, członkom rodziny (rodzeństwo, rodzice, ciocie, wujkowie, szwagier, kuzynka itd.).

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu informacyjnego.
https://www.youtube.com/watch?v=mSaRMM_pZfg&t=1s

 

osoby zainteresowane udziałem w kursie zapraszamy do zapisów u pana Piotra Kukli

ulotka002

ulotka001