4b63cbd3 6301 45c2 b595 210c0182965d
MECHANIK bierze udział w akcji "Pusty tusz wrzuć do paki i dokarmiaj zwierzaki!
 

Kim jesteśmy?

Nazywamy się Monika i Bogdan Ludyga. Od 19 lat zajmujemy się odzyskiwaniem z rynku zużytych kartridży oraz tonerów i przekazywaniem ich do recyklingu. Prowadzimy w Starej Iwicznej firmę Eko-system, ale działamy na terenie całej Polski.

Od samego początku naszej działalności założyliśmy, że będziemy łączyć biznes z pomocą charytatywną i konsekwentnie wypełniamy swoją misję. Od niemal 20 lat systematycznie wspieramy jeden z domów dziecka, tym samym umożliwiając jego podopiecznym wyjazdy wakacyjne.

Do tej pory współpracowaliśmy głównie z biznesem. Obecnie, wzorem państw Europy Zachodniej, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność o edukację szkolną i zbiórki tuszów w szkołach, we współpracy z dyrekcją i kadrą nauczycielską.
 
Więcej informacji na stronie https://tuszdopaki.pl/
 
WAŻNE! Tusze muszą pochodzić z drukarek atramentowych i być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane.
Obok sekretariatu znajduje się pudła na puste tusze