Szanowni Państwo, 

Zapraszamy do śledzenia Gali konkurs "Solidarna Szkoła 2020", która odbędzie się online na stronie Fundacji Świętego Mikołaja ( www.mikolaj.org.pl ) 8 grudnia o godzinie 12:00

W programie Gali: dedykowane przesłanie Pani Agaty Kornhauser-Dudy, Małżonki Prezydenta RP do Solidarnych Szkół, ogłoszenie wyników konkursu "Solidarna Szkoła 2020" oraz koncert muzyki dawnej w wykonaniu Kapeli Polonica. 

Gala objęta została honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.
 

Wyjątkową atrakcją Gali w tym roku jest wzbogacenie jej o Niezwykłą Lekcję Historii. W ramach wydarzenia odbędzie się koncert muzyki dawnej w wykonaniu zespołu Kapela Polonica. Uczniowie zwycięskich szkół wezmą też udział w dedykowanych warsztatach o kulturze i tradycji XVII wieku, a nauczyciele o tym jak budować kulturę solidarności w swoich szkołach.  

Niezwykła Lekcja Historii może się odbyć dzięki dofinansowaniu ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury.