IDOMY ANGIELSKIE.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU JĘZYKOWO - GRAFICZNEGO.

Z przyjemnością informuję, iż konkurs językowo-graficzny English Idioms został rozstrzygnięty.

Pragnę podziękować wszystkim uczniom za udział w konkursie!

Uczestnicy wykazali się pomysłowością i kreatywnością w tworzeniu swoich prac. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem.

Przy ocenie kierowano się następującymi kryteriami:

• trafność przestawienia znaczenia idiomu,
  • technika wykonania
  • staranność wykonania/estetyka.

Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

I miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Raining cats and dogsWykonanie: Natalia Baratek z klasy 1J.

1 Natalia Bratek 1 J

II miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Tickle the dragon’s tail. Wykonanie: Emilia Kopacz z klasy 2K.

2 Emila Kopacz 2K

III miejsce zdobyła praca ilustrująca idiom Get out of hand. Wykonanie: Filip Stompór z klasy 2Fg.

Filip Stompiór 2Fg

Wyróżnienie zdobyły prace ilustrujące idiomy: Have a lot on one’s plate -Antoniny Folorczyk z 1J oraz Dragon’s Breath Anny Folrczyk z 2K

4 Anna Florczyk 2K

Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje i dziękujemy za udział w konkursie.

Nagrody zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie :)

Wszystkie prace zgłoszone do konkursu zostaną zaprezentowane na szkolnej gazetce.

Organizator konkursu:

mgr Monika Radna