Flaga Polski Polska 90 x 150 cm na Maszt
 
Już po raz kolejny mamy możliwość, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewać „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku będzie to wtorek, 10 listopada. W ten sposób chcemy włączyć naszą społeczność szkolną we wspólne świętowanie tej szczególnie ważnej dla Polaków rocznicy.
Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii zachęcam wszystkich do połączenia się za pomocą platformy Google Meet i zaśpiewania hymnu w formie on-line. Link do spotkania będzie dostępny 10.11.2020 w godzinach 11.00-11.20.
 
Wszystkich zachęcam do udziału w tym wydarzeniu.
Proszę pamiętać, że śpiewamy 4 zwrotki hymnu!
 
W tym roku akademia z okazji Odzyskania Niepodległości również w formie zdalnej, dostępna pod linkiem
 
mgr Sylwia Zajt