Zawody szkolne w przełajowych biegach sztafetowych

Zawody szkolne w przełajowych biegach sztafetowych
5 października na stadionie miejskim przy ulicy Parkowej odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody w rywalizacji szkół ponadpodstawowych.
Do zawodów w biegach przełajowych zgłosiło się pięć szkół w kategorii dziewcząt i sześć szkół w kategorii chłopców.
Nasi chłopcy rywalizowali z zawodnikami ze szkół: I LO, II LO, ZS nr 2, ZS nr 3 oraz CKUiZ Łapanów.
Zawody były bardzo wyrównane, dopiero na 3 zmianie udało nam się odskoczyć na bezpieczną odległość i do końca utrzymaliśmy prowadzenie i wywalczyliśmy tym samym awans do finałów wojewódzkich w Nowym Targu.
Zespół szkół nr 1 reprezentowali: Sebastian Węglarz 2 PS, Bartłomiej Mochel 2 Eg, Marcel Rozwadowski 2 PSg, Kamil Machał 3 RT, Dawid Synowiec 4 E, Dawid Tokarz 4 P oraz Wojciech Palczewski 3 P, Matlęga Krzysztof 4 RT, Przemysław Szewczyk 4 F, Damian Bochenek 4 P.
Lista dziewcząt które brały udział w biegach sztafetowych 6x1000 m- Julia Mroczek 2 L, Julia Goc 2 L, Angelika Goryczka 2 F, Patrycja Strózik 2 Kg, Zuzanna Zając 2 Gg, Aleksandra Marszałek 2 Gg rezerwa- Karolina Szewczyk 1 J, Julia Paciorek 3MY, Dagmara Hamielec 4 L. Dziewczęta zajęły 4 miejsce
Gratulacje dla wszystkich zawodników za walkę i zaangażowanie!!!!
Zawody na zdjęciach uwiecznili Klaudia Gawrońska z klasy 4K oraz Paweł Pląder klasa 4F. Dziękuję :)
Opiekunem grupy chłopców mgr Piotr Węgrzyn, dziewcząt mgr Agnieszka Gawęda - Malaca

Zawody szkolne w przełajowych biegach sztafetowychShow Gallery