EKO - SELFIE

Jesteś kreatywny, a do tego pasjonujesz się fotografią. Wykorzystaj to i zrób sobie zdjęcie lub nagraj krótki filmik, a wszystko to z motywem EKO. Podziel się z nami swoim pomysłem na ekologiczne życie i zgarnij atrakcyjną nagrodę!

Mimo systematycznego upowszechniania wiedzy na temat ochrony środowiska, wciąż niewiele mówi się o zależności pomiędzy naszym codziennym życiem, a losami ziemi. Zanieczyszczenie powietrza, marnowanie jedzenia, brak codziennej segregacji śmieci, czy ich spalanie niosą wieloletnie konsekwencje dla człowieka i przyrody, tym samym przyczyniają się do niszczenia tego co nas otacza.

Propagowanie wiedzy na temat zachowań proekologicznych na pewno zaprocentuje w przyszłości, dlatego zapraszam młodzież do uczestnictwa w konkursie, a wiem, że nagrody będą atrakcyjne i będzie można wygrać np. tablet, czy aparat fotograficzny - mówi Adam Korta, starosta bocheński.

Zasady konkursu są bardzo proste - wystarczy wysłać zdjęcie lub krótki filmik wraz z krótkim opisem tych działań na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 30 września 2020 r.


Konkurs skierowany jest do uczniów szkół średnich, które uczestniczą w projekcie "Ekopozytywni-Powiat Bocheński", dofinansowanego w ramach WFOŚiGW. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.powiat.bochnia.pl

119747506 3279162688799556 1017752161505747318 o