konkurs aplikuj 2 1100px

Trwa konkurs online! Czy wiesz, jaki będzie Twój zawód przyszłości?

Nudzisz się w domu? Nie trać czasu! Zbliż się do realizacji swoich marzeń bez konieczności wychodzenia z domu – weź udział w konkursie online i zadbaj o swoją przyszłość, przedstawiając swój pomysł, jak może wyglądać #pracaw2030.

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie uczniów - nie tylko tych głodnych nowej wiedzy i zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Nagroda główna dla zwycięzcy konkursu to kurs programowania online od szkoły Giganci Programowania. Ale to nie wszystko: na uczestników czekają również wybrany specjalistyczny kurs online z platformy strafakursow.pl, nagrody rzeczowe i zniżki na udział w szkoleniach. Jak je zdobyć?

Wypełnij formularz na stronie konkursu, stwórz i prześlij w nim pracę pisemną (minimum 3000 znaków ze spacjami) – opisz swoją wizję jednego dnia w wymarzonej pracy w roku 2030. Popisz się wyobraźnią i pokaż, na co Cię stać!

Zgłoszenia można przesyłać jeszcze do 31 maja 2020, zgłoszenia przyjmowane są przez formularz aplikacyjny. Szczegóły: https://www.aplikuj.pl/praca2030/2edycja

Zapraszamy do zabawy!