12.02.2020 - Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej

12 lutego  na hali widowiskowo sportowej w Bochni odbyły się powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn które rozlosowano do dwóch grup. Zespół Szkół Nr 1 wylosował zespoły ZS nr 3 oraz ZS Łapanów. W drugiej grupie spotkały się zespoły że szkół I LO w Bochni, ZS nr 2 oraz II LO. Nasza drużyna wygrała wysoko swoje mecze grupowe i w finale zmierzyła się z drużyną z I LO. Mecz finałowy był bardzo zacięty i emocjonujący. Niestety nasz zespół przegrał jedną bramką. Wynik końcowy 8-7 dla LO.
ZS nr 1 reprezentowali :
Jakubowski Marcin
Pawełek Tomasz
Makowiecki Paweł
Kalinka Piotr
Szkolik Marcin
Jachymczak Bartosz
Trojan Konrad
Nytko Kacper
Pławecki Damian
Borowiec Wojciech
Śleziak Max
Jaszczyński Piotr
Filipowicz Olaf
Cefal Jacek
Majcher Jarosław
Kruk Łukasz
Opiekunem grupy był Piotr Węgrzyn

19.02.2020