Nasi uczniowie w II etapie konkursu DUET

Z przyjemnością informujemy, iż 12 uczniów naszej szkoły zakwalifikowało się do I ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU LINGWISTYCZNEGO DUET 2020, którego organizatorem jest Instytut Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu.

Oto lista laureatów:

 1. WIKTORIA DUDEK
 2. PATRYCJA ROMAŃSKA
 3. MONIKA SURMA
 4. KACPER JAROSZ
 5. ALEKSANDRA SOSNOWIEC
 6. MARTYNA MUCHA
 7. IZABELA BUBULA
 8. DAMIAN ZIĘBA
 9. ZUZANNA KLIMEK
 10. KACPER MATRAS
 11. GABRIELA BIERNAT
 12. BARTOSZ KLUPA

Etap II międzyszkolny (finał) składa się z części pisemnej (test) oraz ustnej (rozmowa) w czasie których sprawdzana będzie biegłość posługiwania się językiem obcym w mowie i piśmie w oparciu o program nauczania dla szkół ponadgimnazjalnych.

II etap konkursu – część pisemna -   25 lutego 2020 r.

II etap konkursu – część ustna (rozmowa) odbędzie się
w siedzibie Instytutu Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu ul. Kochanowskiego 44. - 18 marca 2020 r.

W II etapie konkursu (część ustna) uczestniczą uczniowie którzy z części pisemnej uzyskali co najmniej 60% sumy punktów możliwych do zdobycia z języka angielskiego oraz 40% sumy punktów możliwych do zdobycia z drugiego języka obcego (j.niemiecki, j.rosyjski lub j. francuski).

.

Finalistom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach!

mgr Barbara Frasik