Koniec roku jest czasem podsumowań… Do naszej szkoły dotarły podziękowania dla uczniów, którzy napisali piękne listy i kartki do Powstańców Warszawskich w ramach projektu "BohaterOn w Twojej szkole!" stanowiący część IV edycji ogólnopolskiej kampanii BohaterOn mającej na celu m.in. upamiętnienie i uhonorowanie Powstańców Warszawskich. W naszej szkole akcja odbyła się pod hasłem „Wyślij kartkę do Powstańca!”. Na stronie bohateron.pl można było wybrać Bohatera, przeczytać biogram i napisać… 
Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim, którzy napisali kilka ciepłych słów w listach i na kartkach oraz podziękowali i złożyli życzenia wybranemu uczestnikowi Powstania Warszawskiego. Najwięcej kartek i listów napisali uczniowie z kl. I Kg. Wszystkie kartki i listy zostały spakowane i przesłane do Fundacji Rosa, której wolontariusze dostarczyli je Powstańcom.
Dziękując za liczne włączenie się do akcji, liczymy, że do kolejnej, która rozpocznie się już w sierpniu 2020 r., zaangażuje się jeszcze więcej osób!

mgr Łucja Piątkowska

29012020