V edycja Charytatywnego Koncertu Kolęd za nami…

17 grudnia 2019r. w naszej szkole odbył się po raz piąty Charytatywny Koncert Kolęd pod honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego Adama Korty. Podczas tegorocznego koncertu ze sprzedaży cegiełek udało się zebrać kwotę 10 100 zł, która została przekazana rodzicom Filipka Tabora i Jakuba Jakubowskiegona ich leczenie i rehabilitację. Kolejny raz młodzież naszej szkoły oraz innych bocheńskich szkół wykazała się niezwykłym sercem za co dziś bardzo gorąco dziękujemy.

Pragniemy serdecznie podziękować gwiazdom naszego koncertu, którymi w tym roku byli rodzice uczniów naszej szkoły MISTER R i Rafał Żelazko oraz zespół „Mechanica” w składzie: Julita Korba /wokal, gitara/, Magdalena Godek /wokal/, Zuzanna Patulska /wokal/, Martyna Dziedzic /saksofon altowy/, Szymon Frankowicz /instrumenty klawiszowe/, Sebastina Seremek / trąbka/, Dawid Nowak /saksofon soprano/, Przemek Bukowiec /puzon/, Krzysztof Sroka /perkusja/.

Pragniemy również wyrazić serdeczne podziękowania: Pani Sabinie Bajdzie – Dyrektor MOSiR w Bochni oraz Pani Annie Kocot-Maciuszek – Dyrektor MDK w Bochni oraz uczniom naszej szkoły dzięki których pomocy udało się zorganizować ten piękny koncert:

  • Łukasz Gadzina LukeeWhite – iluminacja świetlna „Noel”,
  • Piotr Sumara WILQ – projekcja tekstów,
  • Jakub Gacek, Michał Leśniak – prezentacja z tekstami kolęd,
  • Wojciech Brust, Bartłomiej Dyga, Tobiasz Gęślak, Kacper Siudak – montaż dekoracji,
  • Anna Apryjas, Justyna Czesak, Sara Kołdras, Natalia Lidwin, Izabela Prus, Karolina Talarczyk – prace porządkowe,
  • Marzena Kokoszka, Małgorzata Gąsiorowska, Gabriela Klasa – prace dekoracyjne,
  • Damian Łącki – nagranie wideo,
  • Klaudia Gawrońska, Paweł Pląder – fotografia,
  • Uczniowie klasy 1MY- prace organizacyjne,

oraz tym wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tego wydarzenia.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć, niebawem zamieścimy również relację filmową.

Serdecznie dziękujemy

Agnieszka Morawiec

Agnieszka Rachwał