ZEBRANIA RODZICÓW

Informuję, że zebrania rodziców z Dyrekcją i nauczycielami szkoły podsumowujące I okres roku szkolnego 2019/2020 odbędą się 10 stycznia 2020 r. PIĄTEK o godz. 16.45 (LO i Technikum) oraz 17.30 (BS I st.)

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 10 stycznia 2020 r. PIĄTEK godz. 16.45

 
1. I J mgr Kinga Struzik sala 09
2. I MY mgr Agnieszka Morawiec sala 07
3. I Jg mgr Rafał Duda sala 10
4. I MYg mgr Kinga Hudyba sala 16
5. II J mgr Frasik Barbara sala 11
6. II MY mgr Sylwia Zajt sala 04
7. III JM mgr Roma Florek sala 08


TECHNIKUM 10 stycznia 2020 r. PIĄTEK godz. 16.45


1. I E mgr Magdalena Mazanek sala G1
2. I F mgr Paweł Wieciech sala G2
3. I i mgr Iwona Wątroba sala G3
4. I K mgr Katarzyna Machowska-Koczur sala S31
5. I L mgr Justyna Plewa sala S30
6. I PS mgr Monika Rozum sala W15
7. I TZ mgr Katarzyn Stokłosa sala 13
8. I Eg mgr Sławomir Zubel sala gim.  3
9. I Fg mgr Rolnad Wójcik sala 14
10. I ig mgr Alina Mirek sala 15
11. I Kg mgr Damian Latocha sala 21
12. I Lg mgr Joanna Pobiedacz-Mucha sala 22
13. I PSg mgr Maria Duda-Przewrocka sala 12
14. II E mgr Kinga Kubas sala W11
15. II F mgr Katarzyna Kadula sala S24
16. II i mgr Renata Bednarek sala S28
17. II K mgr Monika Zagórska - Kunat sala 02
18. II L mgr Edyta Kurtyka sala S32
19. II RT mgr Lidia Wołek czytelnia
20. II P mgr Kinga Węgrzyn sala gim. 1
21. II S mgr Kamila Lis- Błąkała sala G5
22. III E mgr Małgorzata Świątek sala W22
23. III F mgr Danuta Mroczek sala W01
24. III i mgr Anna Turek-Cieśla sala W12
25. III K mgr Ludmiła Mikołajczyk sala 19
26. III L mgr Dominik Pałka sala W17
27. III RT mgr Barbara Satoła-Śliwa sala 01
28. III P mgr Marek Pasula sala 06
29. III S mgr Anna Olesińska sala 8 (zebranie odbędzie się 16 stycznia o godz. 16.30)
30. IV E mgr Katarzyna Wojtyna sala G7
31. IV F mgr Romuald Makarewicz sala 05
32. IV i mgr Małgorzata Węgrzyn sala 20
33. IV K mgr Anna Pietras sala W9
34. IV L mgr Marcin Kwiatek świetlica
35. IV P mgr Jolanta Stanisławczyk sala 17
36. IV RZ mgr Jakub Wzorek sala gim. 2
37. IV S mgr Teresa Hajduk sala 03


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 10 stycznia 2020 r. PIĄTEK godz. 17.30


1. I A mgr Stanisław Gryglewski sala 04
2. I G mgr Magdalena Wojdan sala 05
3. I Ag mgr Marzena Szczurek sala 07
4. I Gg mgr Agnieszka Kręc sala 08
5. I Hg mgr Sebastian Karwasiński sala W17
6. II A mgr Agnieszka Malaca sala 09
7. II G mgr Ewa Woda sala 02
8. II H mgr Gabriel Klesiewicz sala W22
9. III A mgr Kinga Mirochna sala 11
10. III G mgr Ewa Konieczna sala 12
11. III H mgr Izabela Piękoś-Kierepka sala 13

mgr Sylwia Zajt