Szlachetna Paczka w Mechaniku

W tym roku szkolnym na wniosek samych uczniów nasza szkoła włączyła się w Szlachetną Paczkę - ogólnopolski projekt Stowarzyszenia Wiosna. Dzięki zaangażowaniu klas 1J, 1MY, 1MYg, 1LG, 1K, 2MY, 4F, 4RZ, 4L (i prawdopodobnie innych, które nie podpisały przygotowanych przez siebie darów) oraz zaangażowaniu wolontariuszki Szlachetnej Paczki i uczennicy klasy 3L Natalii Sobczak udało nam się zebrać m.in.: 31 opakowań puzzli dla dzieci, 6 kompletów pościeli, 18 kocy, 38 różnych artykułów szkolnych 3 maskotki, 3 gry planszowe oraz artykuły spożywcze, środki czystości i zabawki. Zgromadzone przedmioty zostały przekazane liderce Szlachetnej Paczki w Bochni i trafią do bocheńskiego Domu dziecka a także do potrzebujących rodzin w naszym mieście i okolicach. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

                                                                                                                                                                                                  Marcin Kwiatek

31219