Wycieczka na Dolny Śląsk

W dniach 16 - 17 października uczniowie klasy 2E oraz 4F uczestniczyli w wycieczce szkolnej na Dolny Śląsk. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Elektrowni węglowej w Łaziskach Górnych oraz Muzeum Energetyki. Następnie uczniowie udali się do Złotego Stoku, gdzie zwiedzili zabytową kopalnie złota i Średniowieczny Park Technologiczny. Wieczorem po krótkim spacerze dostali się do Hotelu Stok Gold, gdzie był nocleg. Drugiego dnia program był jeszcze badziej napięty. Z samego rana uczestnicy wycieczki mieli możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu wędrując w skalnym labiryncie Błędnych Skał. Następnie udali się do kopalni węgla w Nowej Rudzie, gdzie dzięki kopalnianemu skarbnikowi nie jednej osobie serce zabiło mocniej. Ostatnim punktem wycieczki, był udział w ekstremalnej trasie w podziemnym mieście Osówka. Po długiej podróży późnym wieczorem uczestnicy wraz z piekunami -  Gabrielem Klesiewiczem oraz Kingą Kubas wrócili do Bochni.

16.17.10