Szanowni Państwo!

Centrum e-Learningu Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie serdecznie zaprasza młodzież z Państwa Szkoły do wzięcia udziału w zajęciach wirtualnego koła matematyczno-logicznego eMIL 23.

- Na kole czekają niestandardowe łamigłówki matematyczne i logiczne.

- Zaproszenie kierujemy do wszystkich uczniów powyżej 13-tego roku życia.

- Każdy uczeń dołącza do koła całkowicie ZA DARMO

- Pracujemy wyłącznie przez Internet (e-learning).

- Koło będzie trwało od 7 października 2019 do 19 stycznia 2020 (to jest już dwudziesta trzecia edycja).

- Każdy uczeń ma bezpośredni kontakt z prowadzącym.

- Towarzyszy nam bardzo dobra ZABAWA.

http://upel.agh.edu.pl/kola/ - już teraz można odwiedzić stronę,
zalogować się jako gość i zobaczyć DEMO:

Naprawdę warto wziąć udział. Potwierdzają to opinie uczniów już uczestniczących w kole.

Aby zgłosić ucznia na koło eMiL 23 wystarczy wysłać email na adres:

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko ucznia, nazwę szkoły z adresem oraz koniecznie adres email ucznia (potrzebny do komunikacji podczas zajęć).

Bardzo serdecznie prosimy o przesłanie naszej propozycji nauczycielom matematyki w szkole. Wychodzimy również z prośbą, aby informacje o kole eMiL 23 umieścić na stronie internetowej szkoły, jak również na profilu społecznościowym szkoły. Zależy nam, aby zaproszenie dotarło do jak najliczniejszego grona uczniów i rodziców.

Liczba miejsc jest ograniczona. O Zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Centrum e-Learningu AGH