Naukowe Warsztaty Letnie w ramach MCHE

Naukowe Warsztaty Letnie w ramach MCHE. W dniach 13-18 czerwca, 6 uczniów z klasy 1 e wraz z opiekunem Gabrielem Klesiewiczem uczestniczyło w naukowych warsztatach letnich w PWSZ w Tarnowie. Podczas warsztatów uczniowie zapoznali się ze strukturą i tworzeniem układów elektronicznych - Arduino oraz sterownikami logo Siemens. Ponadto w programie było zwiedzanie elektrowni w Połańcu oraz obserwatorium astronomicznego Królowej Jadwigi w Rzepniku Biskupim. Mnóstwo bogatych zajęć i warsztatów w dziedzinie elektrotechniki i elektroniki poszerzyło wiadomości i umiejętności uczniów. Każdego dnia smaczne śniadania, obiady i kolacje w hotelu bądź w trasie dodawały sił w chlonieniu nowości z branży elektrycznej.

warsztaty

Gabriel Klesiewicz