VIII Powiatowy Konkurs Gramatyczny z Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów i Ósmoklasistów

30 maja 2019 roku w Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbył się VIII Powiatowy Konkurs Gramatyczny z Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów i Ósmoklasistów. Zmagania, podobnie jak w roku ubiegłym, zostały objęte honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego. Po godzinie 9.00 niemal 80 uczniów z przeszło 20 szkół naszego powiatu przystąpiło do pisania 45 minutowego testu, przygotowanego w dwóch kategoriach. Najmniej problemów sprawił on następującym osobom:

W kategorii Ósmoklasiści:

1 miejsce: Wojciech Pradel (PSP w Okulicach)

2 miejsce: Igor Woźniak (PSP nr 1 w Bochni)

3 miejsce: Natalia Janczewska (SP w Żegocinie)

W kategorii Gimnazjaliści:

1 miejsce: Anna Dziok (PSP nr 1 w Bochni)

2 miejsce: Julia Zagól (SP w Nieszkowicach Małych)

3 miejsce: Natalia Głuś (SP w Nowym Wiśniczu)

Po konkursie odbyło się wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz nagród ufundowanych przez Radę Rodziców oraz Starostwo Powiatowe.

Zwycięzcom gratulujemy!

mgr Konrad Kozłowski

konkursJA