Dnia 21 marca 2019r. zgodnie z dotychczasowa tradycją odbyło się w Zespole Szkół Nr 1
w Bochni już po raz 40 jedyne w swoim rodzaju wydarzenie szkolne tj. „Uroczyste spotkanie dyrekcji szkoły i nauczycieli z najlepszymi uczniami i ich rodzicami”.

Na spotkanie w bieżącym roku szkolnym zaproszonych zostało 63 uczniów, którzy własną pracą doszli do godnych naśladowania wyników. Wiedza, umiejętności, zaangażowanie to przymioty ich pracy.

Listy pochwalne wraz z wyrazami uznania z rąk dyr. Jana Balickiego oraz vice dyrektorów
Romy Florek, Sylwii Zajt i Romualda Makarewicza otrzymali:

LO

Bratek Kinga I MY, Makarewicz Anna I MY, Paciorek Julia I MY, Robaczyński Mateusz I MY,
Banach Natalia II JM, Goryl Wiktoria II JM, Kuźma Patrycja II JM, Makowiecki Jakub II JM, Panna Patrycja II JM, Szal Aleksandra II JM, Biernat Emilia II JM, Klimek Weronika II JM, Śliwa Karol II JM, Lekka Izabela III J

TECHNIKUM

Cabaj Jakub I E, Adamczyk Filip I F, Latocha Anna I F, Maderak Michał I F, Śmiałek Tomasz Ii, Stal Zuzanna I K, Czuban Julia I L, Mus Szymon I RT, Jędryczka Oliwia II F, Klimek Jakub II F, Bondek Bartłomiej II i, Korbut Damian II i, Waśniowski Jakub II i, Gawrońska Klaudia II K, Klejdys Aleksandra II K, Klasa Gabriela II K, Jarosz Kacper II RT, Brust Wojciech II RT,
Cholewa Mateusz III F, Gnutek Patryk III F, Jędrzejczak Paweł III F, Kazek Karolina III F,
Mikołajek Jakub III F, Solecki Krzysztof III i, Kokoszka Marcin III i, Bizoń Michał III i, Nóżka Tomasz III i, Fąfara Jarosław III i, Wabik Jakub III i, Tworzydło Kamil III i, Pawełek Tomasz III K, Wrona Weronika III L, Maciejowski Piotr III L, Zięba Katarzyna III RZ, Litwinek Tomasz III RZ, Czesak Dominik IV F, Makowiecki Piotr IV F, Jędryczka Tomasz IV i, Marzec Patryk IV i, Dziadowiec Sergiusz IV K, Grudzień Damian IV K, Stokłosa Dominik IV K, Zatorski Kamil IV K, Aksamit Jadwiga IV T

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

Paruch Ewelina I G, Kuchnik Gabriela II G, Gałek Hubert II H, Chrobak Karolina III G,
Klejdysz Anna III G

Dla niektórych uczniów jest to pierwsze tego typu wyróżnienie, a zarazem nobilitacja, ale są również wśród nich absolutni rekordziści i kolekcjonerzy listów pochwalnych – uczniowie, którzy co roku powtarzają swój sukces.

Pan dyr. J. Balicki przypomniał również zebranym, że Stypendium Premiera w tym r. szk. otrzymują: Izabela Lekka kl. III J LO oraz Krzysztof Solecki kl. III i Technikum. Natomiast stypendium Starosty Bocheńskiego wyróżnieni zostali: Biernat Emilia II JM, Gnutek Patryk II F, Makowiecki Piotr IV F, Grudzień Damian IV K, Bizoń Michał III i, Maciejowski Piotr III L, Wrona Weronika III , Gawrońska Klaudia II K, Kokoszka Marcin III F, Baran Weronika III L

W tym roku na Jubileuszową Galę zaproszony został także Marcin Ból absolwent szkoły – aktualny student I roku AGH, który uzyskał prestiżowy tytuł „Absolwent 2018” w zawodzie technik logistyk. Tytuł ten nadany został przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Polskich w Warszawie.

Gratulacje i życzenia „Absolwentowi 2018” oraz wszystkim wyróżnionym złożył vice Starosta Bocheński Ryszard Drożdżak.

Na tegorocznym spotkaniu z najlepszymi uczniami było kameralnie i uroczyście, podniośle
i wzruszająco, a całość dopełnił bardzo interesujący wykład Pana Mateusza Kierepki - absolwenta szkoły, obecnie Prezesa Zarządu MedApp na temat „Od mechaniki maszyn do mechaniki serca”.

Galę wręczenia Listów Pochwalnych uświetnił występ młodzieży szkolnej.

Słowa uznania i podziękowania za zorganizowanie spotkania oraz za trud poświęcony uczniom na co dzień przekazała dyrektorowi szkoły i nauczycielom tegoroczna stypendystka stypendium Premiera Izabela Lekka.

Chwile takie chce się uwiecznić, toteż były wspólne zdjęcia oraz interesujące rozmowy przy kawie i herbacie.

Wszystkim tegorocznym wyróżnionym uczniom, oraz ich Rodzicom jeszcze raz gratulujemy.

galanajlepszych2019