Kolejne sukcesy uczniów MECHANIKA

Nasi uczniowie odnieśli sukces w organizowanym przez Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Informatycznej i Hotelarsko-Geograficznej.
Zespół Szkół Nr 1 w Bochni reprezentowali:

w konkursie informatycznym w ramach projektu „Informatyka otwiera drzwi jutra” – Marcin Kokoszka, Paweł Jędrzejczak, Krzysztof Solecki
w konkursie wiedzy hotelarsko-geograficznej w ramach projektu „Uwolnij wyobraźnię” - Michał Wieciech, Dominik Siodlarz, Piotr Maciejowski

O ile zajęcie II miejsca w konkursie informatycznym przez Marcina Kokoszkę (opiekun Agnieszka Kręc) nie powinno nikogo dziwić – przecież informatycy z Mechanika należą do grona najlepszych, to zwycięstwo Piotra Maciejowskiego (technik logistyk – opiekun Dominik Pałka) w konkursie wiedzy hotelarsko-geograficznej było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem. Warto było rozwijać swoje zainteresowania, bo główna nagroda to bezpłatne studia na kierunku Turystyka i Rekreacja oraz 3 miesięczne praktyki na Wyspach Kanaryjskich…

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie Naszej szkoły mają spore możliwości, potencjał i są bardzo ambitni.

Gratulujemy!

mgr Dominik Pałka