VII Ogólnopolski Konkurs Logiczny

Wydział Filozofii i Fundacja Rozwoju KUL zapraszają do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. Konkurs Logiczny ma charakter unikatowy w skali kraju.

Jego celem jest rozwój sprawności logicznych u młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz popularyzacja wiedzy o logice jako nauce o sposobach jasnego i ścisłego formułowania myśli, jak i regułach poprawnego rozumowania i uzasadniania twierdzeń.

Szkoła zgłasza udział w I etapie konkursu przewidywanej liczby uczniów. Zgłoszenia dokonuje poprzez wypełnienie Karty zgłoszenia. Skan wypełnionej karty należy przesłać za pośrednictwem maila do 1 marca 2019 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Harmonogram
VII Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego

  • 1 marca 2019 - ostateczny termin nadsyłania zgłoszeń
  • 4 marca 2019 - rozesłanie arkuszy pytań I etapu
  • 5-8 marca 2019 - I etap Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego (szkolny)
  • 13 marca 2019 - ostateczny termin odesłania do organizatorów wypełnionych arkuszy po I etapie
  • 23 marca 2019 - wyniki I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego
  • 11 kwietnia 2019 - etap finałowy Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego
    (wydarzenie towarzyszące LXI Tygodnia Filozoficznego)

http://www.kul.pl/vii-ogolnopolski-konkurs-logiczny,art_84405.html

mgr Roma Florek

2019 konkurs logiczny baner