Małopolskie Mistrzostwa Szkół Mechanicznych – Technikum Samochodowe 2018

 

Uczniowie naszej szkoły Piotr Janiczek oraz Michał Zaczyński z klasy 3S wzięli udział w Pierwszych Małopolskich Mistrzostwach Szkół Mechanicznych
w Krakowie. Opiekunem uczniów był pan mgr Piotr Janiczek - nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych. Uczniowie świetnie radzili sobie podczas konkurensji związanych z mechaniką samochodową, niestety powinęła im się noga w cżęści poświęconej napędom hybrydomym przez co nie znależli się w pierwszej trójce. Nic straconego ponieważ dzięki udziałowi Piotra i Michała w konkursie 20 najlepszych uczniów z klas technik pojazdów samochodowych oraz mechanik pojazdów samochodowych weźmie udział w szkoleniu na temat napędów hybrydowych oraz samochodów elektrycznych w firmie Romanowski, mającej w Krakowie punkty dealerskie Lexus i Toyota. Dzięki temu mamy nadzieję
w przyszłym roku znaleźć się w czołówce.

mgr Piotr Janiczek

certyfikat

 

więcej informacji

https://magazynmotomi.pl/2018/12/20/malopolskie-mistrzostwa-szkol-mechanicznych-technikum-samochodowe-2018/