Szanowni Państwo,

         Miło mi poinformować że pierwsze nagrody już zostały przyznane! Jedna z nich powędrowała do Zespołu Szkół nr 1 w Bochni! 1000 zł do wydania na najpotrzebniejsze materiały dla szkoły dzięki zaangażowaniu Pani Pedagog Alicji Rumer! Dziękujemy i zachęcamy do walki o główną nagrodę, a pozostałych do wzięcia udziału w konkursie. 1 000,00 zł dla szkoły wciąż możliwe do zgarnięcia, a w styczniu rozstrzygnięcie nagrody głównej.

konkurs001

Do 10 grudnia zapraszamy aby zgłaszać szkołę do projektu Walk4Life realizowanego przez Fundację Marka Kamińskiego przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia w ramach Narodowego Programu Zdrowia – przyjmowanie formularzy uczniów trwa do 14 grudnia.

Zgłaszać się można mailowo poprzez wysłanie podpisanego skanu zgłoszenia dostępnego: TUTAJ

npz

Program realizowany jest w oparciu o autorską metodę „biegun” Marka Kamińskiego! Do wygrania nie tylko spełnienie własnych marzeń, ale także:

  1. Dla 20 pierwszych szkół, które zarejestrują minimum 100 uczestników (z kategorii wiekowej 13 – 18 lat) – sprzęt elektroniczny dla szkoły do wyboru - o wartości 1 000,00 zł!
  2. Dla szkoły która zapisze najwięcej uczestników programu (z kategorii wiekowej 13 – 18 lat) – warsztaty z Markiem Kamińskim w Waszej szkole!
  3. Dla kolejnych dziesięciu szkół – po dziesięć książek z autografem Marka Kamińskiego.

Nagrody indywidualne:

Dla 3 osób z każdej grupy wiekowej – zagraniczna wyprawa z Markiem Kamińskim, przeżyj największą przygodę w swoim życiu pod okiem naszego najsłynniejszego podróżnika!

Nagrody pocieszenia: smartwatch

KAŻDY uczestnik programu otrzyma aplikację telefoniczną wspierającą metodologię „biegun”, zaproszenia na gale i seminaria organizowane w trakcie projektu z udziałem trenerów Marka Kamińskiego, celebrytów i samego podróżnika!

Grupy wiekowe biorące udział w programie:

13 – 18 lat

19 – 25 lat

Oraz 60 – 79 lat.

Zapisywanie uczestników odbywa się bardzo prosto. Uczniowie mogą zrobić to za pośrednictwem pisemnego formularza dostępnego tutaj: FORMULARZ

Zgłoś swoją szkołę już dziś wysyłając podpisany skan zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod numerem 504-730-595.

Pozdrawiamy,

Zespół Walk4Life

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wal4life