Turniej gry planszowej Polski Piemont

            22 listopada odbył się w naszej szkole turniej gry planszowej Polski Piemont opracowanej w ubiegłym roku szkolnym przez uczniów klas 3L i 4K w ramach ogólnopolskiego projektu Akademia Nowoczesnego patriotyzmu. W turnieju udział wzięło 16 uczestników reprezentujących 4 szkoły ponadgimnazjalne z Bochni: Magdalena Śliwa i Agnieszka Sobaś (zespół Szkół Nr 3), Angelika Sarlińska, Kaja Piszczek, Oliwia Maślak i Wiktoria Rachwał (II LO), Jakub romański, Bartłomiej Słowik, Bartłomiej Zieliński Sławomir Wnęk (I LO) oraz Kamila Kruszyna, Monika Surma Magdalena Godek, Wiktoria Dudek, Dominika Giza i Mateusz Kącki (ZS Nr 1). W wyniku 2 etapów rozgrywki zwycięzcami zostali: Magdalena Śliwa, Angelika Sarlińska, Kamila Kruszyna, Jakub Romański, Bartłomiej Słowik i Bartłomiej Zieliński. Gratulujemy. Po zakończeniu zmagań uczestnicy mieli możliwość zwiedzania trasy historycznej w Kopali Soli w Bochni.

Turniej odbył się dzięki finansowemu wsparciu Kopalni Soli Bochnia, PSS Społem Bochnia oraz Rady Rodziców ZS Nr 1 w Bochni, za co serdecznie dziękujemy.

mgr Marcin Kwiatek

polski