logo

Dzięki staraniom Dyrekcji, nauczycieli Zespołu Szkół Nr 1 oraz przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Bochni Szkoła w październiku br. otrzymała nieodpłatnie z Wydziału Transportu Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie  dziesięć pojazdów przeznaczonych do prowadzenia zajęć praktycznych w zawodach technik mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych. Samochody marki: Opel Astra II, Kia Ceed, Fiat Stilo, Fiat Seicento, Fiat Panda. Uczniowie dzięki temu mogą ćwiczyć i zdawać egzaminy na kwalifikacje M.12 i M.18   w zawodzie posługując się pojazdami odpowiadającymi corocznie rosnącym  wymaganiom Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Należy przypomnieć, że w kwietniu 2016 r. Szkoła również otrzymała samochody i motocykle, które zostały przystosowane do prowadzenia zajęć praktycznych w Warsztatach Szkolnych.

Kierownik Szkolenia Praktycznego

mgr inż. Wiesław Mucha

samochody