UWAGA KONKURS !

W imieniu Instytutu Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu – zapraszamy do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie Lingwistycznym „DUET”.

Konkurs „DUET” przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a jego celem jest przede wszystkim promowanie i popularyzowanie nauki języków obcych oraz stwarzanie uczniom możliwości współzawodnictwa w zakresie umiejętności i uzdolnień lingwistycznych. Konkurs jest dwuetapowy.

Etap wewnętrzny – szkolny przeprowadzany będzie 30 stycznia 2019

Etap międzyszkolny, finałowy odbędzie się w Instytucie Języków Obcych PWSZ w Nowym Sączu:

- 26 lutego 2019     –   część pisemna

- 28 marca 2019 –      część ustna

Uczestnicy konkursu muszą wykazać się wiedzą i umiejętnościami równocześnie w zakresie dwóch języków obcych. Językiem podstawowym - obowiązkowym jest język angielski.
Drugim językiem do wyboru jest język niemiecki, francuski lub rosyjski.

Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać na stronie

Zgłoszenia do konkursu prosimy kierować do pani Moniki Rozum lub pani Barbary Frasik
w terminie do 7 stycznia 2019 r.