SUKCES NASZYCH SPORTOWCÓW

W dniu 3.10 w Łapanowie odbyły się zawody powiatowe w biegach sztafetowych dziewcząt i chłopców że szkół średnich. Do rywalizacji przystąpiło 5 reprezentacji dziewcząt i 6 reprezentacji chłopców. Nasi zawodnicy zdobyli 1 miejsce i awansowali do zawodów wojewódzkich. Dziewczęta ukończyły rywalizację na 4 pozycji

Zawody wojewódzkie odbyły się 10.10 w Nowym Targu. Do zawodów zgłosiło się 26 ekip z województwa małopolskiego. Nasza reprezentacja ukończyła rywalizację na 3 miejscu po zaciętej walce aż do ostatniej zmiany. Jest to duży sukces naszych uczniów w ostatnich latach.

2

Skład naszej reprezentacji
1. Bochenek Damian 2P
2. Pawłowski Filip 1E
3. Dziadowiec Konrad 4L
4. Pagacz Piotr 3P
5. Mazurek Filip 2F
6. Szewczyk Przemysław 2F
7. Matlęga Krzysztof 2RT
8. Michał Kamil 1RT
9. Tarlaga Dominik 1RT
10. Krzak Piotr 1K
11. Urbański Mateusz 2E
12. Kamiński Daniel 3H
Zawodnicy rezerwowi
1. Jonik Piotr 3K
2. Chlebek Bartłomiej 4E.
Naszym reprezentantom serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.

mgr Piotr Węgrzyn

zawody