obrazek

 

„MAXIMAS GRATIAS”

Kilka dni temu spełniło się wielkie marzenie naszego Mechanika. Po wielu latach oczekiwań władze powiatu bocheńskiego przekazały nam do użytkowania piękny, nowoczesny i wielofunkcyjny obiekt sportowy mieszczący pięć sal gimnastycznych wraz zapleczem. W tym samym czasie zakończono także znaczną modernizację wysłużonego już obiektu oraz jego otoczenia.

W miniony piątek, 28 września, na miarę naszych szkolnych możliwości, w specjalnie przygotowanej uroczystości uczciliśmy tę radosną chwilę.

Pragnę wyrazić głęboką wdzięczność i serdeczne podziękowanie gościom przybyłym na uroczystość oraz wszystkim tym osobom i instytucjom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do jej przygotowania i zaprezentowania.

Zaprezentowany program uroczystości oraz jego wykonanie w godny sposób uświetniły to ważne dla naszej szkoły wydarzenie. Podobnie jak wielu uczestników tej uroczystości pozostaję pod dużym wrażeniem jej treści i oprawy artystycznej.

Dziękuję młodzieży i grupie absolwentów naszej szkoły występujących w interesującym i starannie dopracowanym programie artystycznym, nauczycielom – autorom programu oraz licznym realizatorom czuwającym nad poszczególnymi fragmentami programu oraz przygotowaniem całej uroczystości. Jestem przekonany, że udział w tej historycznej chwili był dla Was źródłem satysfakcji,a liczne wyrazy uznania, wyrażone przez uczestników uroczystości zapiszą się w Waszej pamięci na zawsze. Pozostaną trwałym śladem Waszej obecności na kartach historii naszej szkoły.

                                                                            Jan Balicki
                                                                                      Dyrektor Szkoły

                                                                                                      

Bochnia, 2 października 2018 r.