I miejsce  w XXIV edycji konkursu na Najlepszy Program Komputerowy w Oddziale Krakowskim SEP

Uczniowie klasy 3F Tomasz Wrona oraz Piotr Makowiecki zajęli I miejsce w organizowanym przez krakowski oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich. Uczniowie przygotowali na konkurs program o nazwie MTiG. Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 4 czerwca w siedzibie SEP odział Kraków.

MTiG jest to techniczna nazwa  multiplatformowej aplikacji, przeznaczonej do zarządzania organizacją zadań w określnych grupach zawodowych. Aplikacja działa w architekturze klient-serwer i pozwala osobie decyzyjnej na łatwy podział określonych zadań pomiędzy podległych jej pracowników. Aplikacja dostarcza wygodny interfejs, zarówno dla administratora (zleceniodawcy) jak i dla klienta (zleceniobiorcy), który pozwala na przejrzystą kontrolę nad zleceniami/zadaniami. Docelowo aplikacja kierowana jest na systemy Windows, Linux oraz w przypadku platform mobilnych Android. Projekt obecnie w wersji rozwojowej, cały czas jest rozbudowywany o nowe komponenty oraz funkcje.

Gratulujemy sukcesu młodym programistom i życzymy dalszej kariery w branży informatycznej!

 

dyplom Piotr Makowiecki
dyplom_Tomasz Wrona
IMG_20180604_151605
IMG_20180604_151621