KONKURS NA NAJLEPSZEGO UCZNIA

W ZAWODZIE MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

W dniu 10 maj 2018 roku w Zespole Szkół Mechanicznych nr 3 w Krakowie odbył się międzyszkolny konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie „mechanik pojazdów samochodowych".

Konkurs składał się z trzech etapów :

-pierwszy etap – jazda sprawnościowa samochodem na placu manewrowym z umieszczoną na masce samochodu piłką. Konkurencja polegała na wykonaniu prawidłowego przejazdu i manewrowaniu pojazdem na czas.

-drugi etap – test wyboru (30 pytań )z zakresu budowy i naprawy pojazdów samochodowych oraz przedsiębiorczości.

-trzeci etap – praktyczny polegał na wykonaniu naprawy układu hamulcowego pojazdu.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klasy 3a ZSZ; Bogacki Bartłomiej, Schmidt Dominik, Stabrawa Mateusz.

Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami w swoim zawodzie.

Największą ilość punktów zdobył Mateusz Stabrawa, który zdobył II miejsce, za które otrzymał nagrodę rzeczową (kamerę).

Serdecznie gratulujemy!