RELACJA Z DNIA OTWARTEGO SZKOŁY

10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie zostało zorganizowane przede wszystkim z myślą o uczniach gimnazjum oraz ich rodzicach, którzy mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
O szkole opowiadał dyrektor - mgr inż. Jan Balicki. Nie zabrakło także szczegółowych informacji na temat kryteriów, jakie będą brane pod uwagę podczas naboru uczniów. Druga część to zwiedzanie bazy naukowo-dydaktycznej - zostały zaprezentowane sale lekcyjne, pracownie specjalistyczne oraz warsztaty do praktycznej nauki zawodu. Dodatkowo na odwiedzających czekali pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, lokalni przedsiębiorcy, z którymi współpracuje szkoła, studenci UEK oraz nauczyciele i uczniowie, którzy odpowiadali na wszystkie pytania zainteresowanych.

Relacje w postaci filmów znajdziesz tutaj: