Informacja

Przypominamy, że wyjazd na konkurs lingwistyczny DUET organizowany przez PWSZ w Nowym Sączu

jest 27 marca 2018 r.o godzinie 8.30.

Zbiórka przed szkołą.

Proszę zabrać ze sobą legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem!


 

ZEBRANIA WYWIADOWCZE KLAS MATURALNYCH

W dniu 22 marca 2018 roku o godzinie 17:00 odbędą się zebrania wywiadowcze wszystkich klas maturalnych.

Lp. Klasa Wychowawca Sala
  III J mgr Kinga Struzik 11
  III M mgr Bernadetta Gąsiorek 9
  IV E mgr Kamila Lis-Błąkała 4
  IV F mgr Renata Bednarek 5
  IV K mgr Anna Nowak 10
  IV L mgr inż. Marta Grabania 13
  IV T mgr Barbara Maksylewicz 14
  IV P mgr Katarzyna Kadula 20
  IV S mgr Anna Olesińska 21

               

dzmat1

dzmat

Dnia 12 marca obchodziliśmy w szkole Dzień Matematyki. Tegoroczna edycja przebiegała po hasłem „Matematyka od kuchni”. W świetlicy szkolnej spotkali się reprezentanci klas: 1F, 1L, 1RT, 1K, 2I, 2K, 2P, 3T, 3F. Zespoły składające się z czterech osób odpowiadały na dwadzieścia cztery pytania dotyczące kulinarnych perypetii Misia Mariana. Zadania nie wymagały wiedzy matematycznej - wystarczył otwarty umysł i chęć do zabawy matematyką.

Dzień Matematyki kierowany jest do wszystkich! Nawet tych (a może przede wszystkim), którzy nie lubią matematyki. Rozwiązywanie zadań ma sprawić przyjemność, a nie być kolejnym testem.

Dzień Matematyki został stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Udział w grach i zabawach matematycznych ma na celu pokazać jasną stronę tej nauki...

Klasą, która wygrała tegoroczne zmagania jest klasa 2K w składzie: Magda Krzywda. Patryk Szydłowski, Tomasz Pawełek, Damian Łącki. Gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do dołączenia do nas za rok przy kolejnych obchodach Dnia Matematyki.

Nauczyciele matematyki

Katarzyna Wojtyna i Justyna Jagielska


Ogłoszenie

W dniu 22.03.2016r. /czwartek/ odbędzie się sesja zdjęciowa do TABLO wykonana przez pana Dąbrowskiego.

Bezwzględnie konieczny jest strój galowy.

Sesja zdjęciowa odbędzie się według harmonogramu

LEKCJA 2

4K

LEKCJA 3

4E

LEKCJA 4

3M/3J

LEKCJA 5

4F

LEKCJA 6

4S

LEKCJA 7

4L

LEKCJA 8

4P

Zdjęcia odbędą się w sali nr 2.


RELACJA Z DNIA OTWARTEGO SZKOŁY

10 marca 2018 r. w Zespole Szkół nr 1 w Bochni odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie zostało zorganizowane przede wszystkim z myślą o uczniach gimnazjum oraz ich rodzicach, którzy mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.
O szkole opowiadał dyrektor - mgr inż. Jan Balicki. Nie zabrakło także szczegółowych informacji na temat kryteriów, jakie będą brane pod uwagę podczas naboru uczniów. Druga część to zwiedzanie bazy naukowo-dydaktycznej - zostały zaprezentowane sale lekcyjne, pracownie specjalistyczne oraz warsztaty do praktycznej nauki zawodu. Dodatkowo na odwiedzających czekali pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, lokalni przedsiębiorcy, z którymi współpracuje szkoła, studenci UEK oraz nauczyciele i uczniowie, którzy odpowiadali na wszystkie pytania zainteresowanych.

Relacje w postaci filmów znajdziesz tutaj: