II miejsce naszej reprezentacji

w Półfinale Wojewódzkim Licealiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców

I miejsce w klasyfikacji generalnej Licealiady!

 
W dniu 9 marca 2016 r. w hali sportowej Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach odbył się Półfinał Wojewódzki Licealiady Młodzieży w piłce siatkowej chłopców. 
W rozgrywce uczestniczyły najlepsze zespoły powiatu bocheńskiego, miechowskiego, wielickiego i proszowickiego. 
Drużyna naszej szkoły prowadzona przez p. Janusza Tarczydło w składzie: Kamil Błąkała, Krzysztof Dychus, Bartłomiej Kujacz, Mateusz Lalik, Krystian Pala, Maciej Pala, Wojciech Rachwał, Damian Rysak, Radosław Słonina, Mateusz Sowa, Kacper Zduleczny, Arkadiusz Żurawski i Damian Żurawski, po bardzo emocjonujących meczach uplasowała się na II miejscu.
 
Wielkie Gratulacje!!! 
 
Jednocześnie informujemy, że męska reprezentacja naszej szkoły zdeklasowała w tym roku szkolnym pozostałe szkoły z naszego powiatu wygrywając 9 z 10 dyscyplin sportowych i przed ostatnimi zawodami o Puchar Starosty w piłce nożnej po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji Licealiady. 
 
 
Dziewczęta w tej rywalizacji uplasowały się na trzecim miejscu przegrywając zaledwie o 2 pkt drugie miejsce z ZS Nr 3. 
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!
 
mgr Janusz Tarczydło

 

 

Nasza drużyna zwycięzcą w Powiatowych Zawodach w Halowej Piłce Nożnej

Na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni, w piątek 11 grudnia, przedstawiciele 7 szkół średnich powiatu bocheńskiego spotkali się na Zawodach Powiatowych w Halowej Piłce Nożnej rozgrywanych w ramach Licealiady Młodzieży.

Do rozgrywek swoje drużyny zgłosili:

  • ZS Nr 1 w Bochni
  • II Liceum Ogólnokształcące w Bochni
  • ZS Nr 2 w Bochni
  • ZS Nr 3 w Bochni
  • ZS w Łapanowie
  • ZS w Dąbrowicy 
  • I Liceum Ogólnokształcące w Bochni

Zawody rozegrano z podziałem na dwie grupy, a chłopcy każdorazowo spędzali na parkiecie 15 minut. Po zaciętej walce zwyciężyła drużyna Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni w składzie:


1. Bartłomiej Capik 3H

2. Damian Szydłowski 4KL

3. Patryk Górszczyk 4KL

4. Hubert Grodowski 3I

5. Dawid Grzyb 3E

6. Karol Mus 2T

7. Konrad Kuchnik 3S

8. Michał Łącki 2W

9. Konrad Pieprzyk 2W

10. Piotr Kazek 1T

Opiekun: Janusz Piątek

 

Szczegóły znajdują się na stronie MOSiR Bochnia.

 

IMG 7179

IMG 7175