PŁYWANIE INDYWIDUALNE I SZTAFETOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

 

Zawody Powiatowe

Początek roku 13 stycznia 2016 r. na  basenie w  Bochni ruszyła  Licealiada Młodzieży

w pływaniu indywidualnym i sztafetowym. Na pierwszy ogień sztafety 8x 50 m w kategorii dziewcząt 4 zespoły , chłopców 5 i jak można się było spodziewać awans wywalczony bez problemu.

2  miejsce dziewczęta w składzie; J.Apryjas 3L , J.Budzyn 2T, G.Furmańska 3W, I.Budzyn 3W,S.Rozum 3W, M.Blum 4I, K.Piekarczyk 2W, A.Zelek 2W -czas sztafety 5:43:70

 

1 miejsce chłopcy z czasem 4:03:95 : J.Trojak 3D, J.Sitko 3P, G.Łach 3 I, P.Łach i K.Bieniek 2 E, G.Mytnik 2F, K.Kubala 3L, M.Skoczek 1M, M.Bajda 4P

Po sztafetach odbyły się konkurencje indywidualne , gdzie nasi uczniowie zajęli wysokie lokaty i awansowali do zawodów wojewódzkich w Tarnowie.

Wyniki zawodów indywidualnych:

styl dowolny: IV miejsce J.Apryjas (35.82)

                        I miejsce J.Trojak  (26.86)

                        III miejsce K.Kubala (30.10)

styl klasyczny: III miejsce M.Blum (50.54)

                          I miejsce S.Wiaderny(39. 15)

                          II miejsce G.Mytnik (40.93)

styl grzbietowy: I miejsce J.Budzyn (41.35)

                            IV miejsce K.Piekarczyk (52.32)

                            I miejsce G. Łach (33.92)

                            III miejsce K.Bieniek (37.66)

Zawody Wojewódzkie

23 marca 2016 r. w Tarnowie Mościcach na Krytej Pływalnii MDS TOSiR odbyła się Małopolska Licealiada Młodzieży w pływaniu indywidualnym i sztafetowym.

Drużyny naszych dziewcząt i chłopców zajęły kolejno 9 i 10 miejsce , a indywidualnie Joanna Budzyn z 2T zajęła 10 miejsce z czasem 39.32 , Grzegorz Łach 3 i z czasem 34.87 -13 m. i Kacper Bieniek  2E czas 38.32 miejsce 18 w stylu grzbietowym. W stylu dowolnym Jakub Trojak 3D 12 miejsce czas 27.72 i Kamil Kubala  3L- 26 miejsce z czasem 30.40.

Styl klasyczny 21  i 23 miejsce Grzegorz Mytnik 2F i Szymon Wiaderny 1PC.

Gratulacje!!!


Szczegółowe wyniki na stronie http://www.mszs.krakow.pl/