talentzatalent logo KONKURS DLA MATURZYSTÓW

talentzatalent

Jeśli jesteś w klasie maturalnej i uważasz się za lidera oraz osobę z inicjatywą, to trafiłeś w miejsce, w którym możesz się wykazać. Talent za Talent edycja 2017 jest konkursem dla maturzystów organizowanym po raz 8. przez studenckie Stowarzyszenie Cognitis. Wyłaniamy ciekawe i rokujące osobowości o zdolnościach przywódczych oraz dojrzałej i odpowiedzialnej postawie. Chcemy je nagrodzić za Talent, który wykorzystują i rozwijają.

Czy kiedyś...

  • Organizowałeś wydarzenie? Kierowałeś projektem? Przewodziłeś samorządem szkolnym?
  • Udzielałeś się w wolontariacie, organizacjach społecznych?
  • Osiągałeś sukcesy w konkursach i olimpiadach?
  • A może w jeszcze inny sposób wykazałeś się inicjatywą i aktywnością?

Dzięki Talent za Talent...

  • Poznasz maturzystów – liderów z całej Polski i Polonii mieszkającej za granicą.
  • Zdobędziesz doświadczenie w różnych zadaniach na poszczególnych etapach konkursu.
  • Zdobędziesz szansę na nagrody rzeczowe.
  • Weźmiesz udział w warsztatach towarzyszących Gali Finałowej.
  • Poznasz z bliska organizację studencką Cognitis oraz środowisko studentów.

Możesz sprawdzić się w 3 etapach, począwszy od wypełnienia karty osiągnięć oraz wykonania zadania indywidualnego, przez niecodzienne doświadczenie, jakim jest assessment center, kończąc na przemówieniu podczas Gali Finałowej połączonej z inspirującymi warsztatami. Chcemy również, aby udział w konkursie motywował Cię do ciągłego rozwoju oraz aktywnego podejmowania wartościowych działań na Twojej dalszej drodze.

Regulamin konkursu dostępny tutaj.