Zapraszamy do wzięcia udziału w 

I Krakowskim Przeglądzie Interpretacji Piosenki Aktorskiej

                                               

230310 pawwOto szczegóły:

W dniach 21-22.11.2015 odbędzie się I Krakowski Przegląd Interpretacji Piosenki Aktorskiej "Wesołe Miasteczko 2015" - zorganizowany przez TEATR STUDIO w KK "Iskierka" ul.Żywiecka 44 w Krakowie .
Serdecznie zapraszamy młodzież dla której piosenka nie jest tylko "formą" odśpiewaną zgodnie ze sztuką wokalną ale przede wszystkim liczy się przekaz zawarty w utworze. Uczucia, stany emocjonalne, historie, treści ukryte przez autorów tekstów i muzyki.
Nasz cel to popularyzowanie wśród młodzieży piosenki aktorskiej, rozumianej jako wykonywanie piosenek z interpretacją teatralno-aktorską ze szczególnym uwzględnieniem u wykonawców świadomości tekstu
piosenek. Chcemy promować kulturę wykonawczą o różnorodnej wrażliwości artystycznej i scenicznej. Skupiamy się na tym co jest najpiękniejsze a wielokrotnie nie zuważane i pomijane, czyli twórczości polskich autorów tekstów piosenek (A.Osiecka, J.Przybora etc).

Zapraszamy serdecznie do udziału w Przeglądzie młodzież gimnazjalną i licealną, dla niej mamy przewidziane dwie kategorie:I - uczniowie gimnazjum, II - licealiści.

Szczegóły można znaleźć na stronie www.arte-studio.pl

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z mgr Agnieszką Morawiec (n-l języka niemieckiego)

fot. N. Dobryszycka "Route 67/ Jeśli tylko tyle jest"