plakat angielski3

Szanowni Dyrektorzy Szkół Podstawowych oraz Nauczyciele Języka Angielskiego,

Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni ma zaszczyt zaprosić uczniów klas ósmych Szkół Podstawowych oraz klas trzecich Szkół Gimnazjalnych do udziału w ósmej edycji Konkursu Gramatycznego Języka Angielskiego. Podobnie jak w ubiegłym roku, konkurs został objęty honorowym patronatem Starosty Bocheńskiego.

Konkurs odbędzie się 30 maja 2019 roku o godzinie 9.00 w budynku szkoły (ul. Windakiewicza 23) w dwóch kategoriach, dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych oraz dla uczniów klas trzecich szkół gimnazjalnych, i będzie miał formę testu leksykalno-gramatycznego o zróżnicowanym poziomie trudności. Czas trwania testu 45 minut. Szczegóły dotyczące zakresu tematyczno-gramatycznego oraz pełen regulamin konkursu został zawarty w załączonych plikach.

Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Konrada Kozłowskiego (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Zgłoszenia uczestników z określeniem kategorii konkursowej - każda szkoła ma prawo zgłoszenia 5 osób (bez względu na to, czy są to uczniowie szkoły podstawowej, czy gimnazjum) - prosimy również kierować na powyższy adres mailowy do dnia 26 maja 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie! Na zwycięzców w obu kategoriach czekają atrakcyjne nagrody!

mgr Konrad Kozłowski

 

Regulamin konkursu

Zakres wiadomości

Kalauzula informacyjna