W dniach 16-17 listopada odbędą się zebrania wywiadowcze wychowawców z rodzicami (prawnymi opiekunami) uczniów wszystkich oddziałów wg poniższego harmonogramu:

DZIEŃ KLASA GODZINA

16 listopada 2015r.

(poniedziałek)

Klasy pierwsze LO, technikum i ZSZ

+ kl. II A

1645

16 listopada 2015r.

(poniedziałek)

Klasy drugie LO, technikum i ZSZ 1800

17 listopada 2015r.

(wtorek)

Klasy III technikum i ZSZ

+ kl. I S, IV S

1645

17 listopada 2015r.

(wtorek)

Klasy maturalne + kl. II P, IIH, III H 1800

 

Wszyscy nauczyciele uczący w poszczególnych oddziałach w czasie trwania zebrań będą do dyspozycji rodziców.

Szczegółowy harmonogram zebrań wywiadowczych

klas pierwszych LO, technikum i ZSZ + kl. II A

16 listopada (poniedziałek)  godz. 1645

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
  I J mgr Kinga Struzik 4
  I M mgr Bernadetta Gąsiorek 5

 TECHNIKUM

Lp. KLASA

WYCHOWAWCA

Nr sali
  I E mgr Renata Polowiec 15
  I F mgr Agata Janusz 9
  I i mgr Anna Bukowiec 10
  I K dr Agnieszka Wojtoń 11
  I L mgr Agnieszka Morawiec 12
  I T mgr Katarzyna Stokłosa 13
  I PC mgr Maria Duda-Przewrocka 14

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
  I A mgr Paweł Wieciech 1
  I D mgr Barbara Frasik 20
  I G mgr Iwona Wątroba 21
  I H mgr Kinga Węgrzyn 22  
  II A mgr Małgorzata Świątek 16  

 Harmonogram dla pozostałych klas widoczny po kliknięciu "Więcej"

 

Szczegółowy harmonogram zebrań wywiadowczych

klas drugich LO, technikum i ZSZ

16 listopada (poniedziałek)  godz. 1800

            LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
    1. II J mgr Danuta Mroczek 5
  II M mgr Rafał Duda 7
  II W mgr Piotr Węgrzyn 9
  II Y mgr Sylwia Zajt 4

 TECHNIKUM

Lp. KLASA

WYCHOWAWCA

Nr sali
1. II E mgr Kamila Lis-Błąkała 10
2. II F mgr Renata Bednarek 11
3. II K mgr Anna Nowak 12
4. II L mgr Marta Grabania 13
5. II T mgr Barbara Maksylewicz 14
7. II S mgr Anna Olesińska 20

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
1. II D mgr Małgorzata Świątek 16
2. II G mgr Agnieszka Wojtoń 21

 

Szczegółowy harmonogram zebrań wywiadowczych

klas trzecich technikum i ZSZ + kl. IS, IV S,

17 listopada (wtorek)  godz. 1645

 

TECHNIKUM

Lp. KLASA

WYCHOWAWCA

Nr sali
1. III B mgr Alina Mirek 21
2. III E mgr Kinga Mirochna 7
3. III F mgr Małgorzata Świątek 9
4. III i mgr Anna Olesińska 10
5. III K mgr inż.Zofia Bednarska 11
6. III L mgr Lidia Wołek 12
7. III P mgr inż.Marek Pasula 13
8. III S mgr Wojciech Pietras 14
9. IV S mgr Joanna Bieżychudek 22
10. I S mgr Radosława Basztura 1

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
1. III A mgr Teresa Hajduk 15
2. III D mgr Urszula Stawiarz 20
3. III G mgr Alicja Rumer 4

 

Szczegółowy harmonogram zebrań wywiadowczych

klas maturalnych + kl. II P, IIH, III H

17 listopada (wtorek)  godz. 1800

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
1. III J mgr Joanna Bieżychudek 22
2. III M mgr inż. Konrad Kozłowski 7
3. III N mgr Jolanta Stanisławczyk 9
4. III W mgr Piotr Piekut 10 

TECHNIKUM

Lp. KLASA

WYCHOWAWCA

Nr sali
1. IV E mgr Magdalena Mazanek 11
2. IV F mgr Romuald Makarewicz 5
3. IV i mgr Barbara Satoła-Śliwa 12
4. IV KL mgr Ludmiła Mikołajczyk 13
5. IV P mgr Małgorzata Węgrzyn 14
6. II P mgr Katarzyna Kadula 15

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

Lp. KLASA WYCHOWAWCA Nr sali
1. III H mgr Alicja Rumer 4
2. II H mgr inż. Sebastian Karwasiński W17