Zastępstwa

Okres: 09.03.2020 (pon.) - 09.03.2020 (pon.)

Dzień: 09.03.2020 (pon.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Gaik Wacław 3A Budowa i naprawa pojazdów samochodowych S24 Knapik Zdzisław  
7 Gaik Wacław 1A|2/3 Język polski S24 Janusz Agata  
7 Gaik Wacław 1A|3/3 Język polski S24 Janusz Agata Złączenie grup
8 Gaik Wacław 2H|1/3 technologia napraw układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych S24 Karwasiński Sebastian Złączenie grup
9 Gaik Wacław 2H|1/3 technologia napraw układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych S24 Klesiewicz Gabriel Złączenie grup
10 Gaik Wacław 2H|1/3 technologia napraw układów elektrycznych i elektronicznych pojazdów samochodowych S24 Pasula Marek  
11 Gaik Wacław 1A|2/3 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
11 Gaik Wacław 1A|3/3 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Gaik Wacław 1A|2/3 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Gaik Wacław 1A|3/3 Podstawy elektrotechniki i elektroniki S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Gaik Wacław 2A|1/3 Budowa i naprawa pojazdów samochodowych S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Gaik Wacław 2A|1/3 Budowa i naprawa pojazdów samochodowych S24 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Kierepka Izabela 1Fg|1/3 Wychowanie fizyczne Hsil Gawęda - Malaca Agnieszka Złączenie grup
10 Kierepka Izabela 1Kg|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Gawęda - Malaca Agnieszka  
11 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Gawęda - Malaca Agnieszka  
12 Kierepka Izabela 1ig|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Gawęda - Malaca Agnieszka  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Język angielski 18 Frasik Barbara Złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 03 Kurtyka Edyta  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski W29 Radna Monika  
9 Mikulska-Szewczyk Joanna 2i|1/2 Język obcy zawodowy W01 Bieżychudek Joanna  
8 Morawski Jakub 1Hg|p2 Naprawa mechatronicznych układów i systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
9 Morawski Jakub 1Hg|p2 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
10 Morawski Jakub 1Hg|p2 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
11 Morawski Jakub 1Hg|p2 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
12 Morawski Jakub 1Hg|p2 Naprawa mechatronicznych układów i systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
13 Morawski Jakub 1Hg|p2 Naprawa mechatronicznych układów i systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s21 Bienias Tadeusz Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 13.05
1 Piątek Janusz 4L|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
2 Piątek Janusz 4L|CH Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
3 Piątek Janusz 3RT|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
11 Piątek Janusz 2F|3/3 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Piątek Janusz 2F|3/3 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  

Klasa 2L/grupa 2  (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

 

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
5 R. Krzyszkowski 2i 16
6 R. Krzyszkowski 1f czytelnia
7 R. Krzyszkowski 1g s32
8 R. Krzyszkowski 4rz s32
9 J. Plewa 1i/1 03
11 D. Gorczyński 1PSg G2
12 D. Gorczyński 1PSg G2