Zastępstwa

Okres: 06.03.2020 (pt.) - 06.03.2020 (pt.)

Dzień: 06.03.2020 (pt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony G1 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1PSg|1/2 Język angielski 12 Bieżychudek Joanna  
1 Morawski Jakub 1A|w3 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
2 Morawski Jakub 1A|w3 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
3 Morawski Jakub 1A|w3 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
4 Morawski Jakub 1A|w3 Naprawa mechatronicznych układów i systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
5 Morawski Jakub 1A|w3 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
6 Morawski Jakub 1A|w3 Diagnozowanie mechatronicznych systemów pojazdów samochodowych - zajęcia praktyczne s26 Janiczek Piotr Zajęcia rozpoczynają się o godzinie 7.30 i kończą o 12.20 (6 godzin)
3 Piątek Janusz 3RT|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Tarczydło Janusz  
4 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne Hfit Konieczna Ewa Złączenie grup
5 Piątek Janusz 1J|1/3 Wychowanie fizyczne H3 Tarczydło Janusz Złączenie grup
1 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 08 Uczniowie przychodzą później  
2 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 08 Uczniowie przychodzą później  
3 Rozum Monika 4F|1/2 Język niemiecki 07 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
4 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki S30 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
5 Rozum Monika 2P|1/2 Język niemiecki G5 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
6 Rozum Monika 2F|2/2 Język niemiecki G5 Turek-Cieśla Anna  
7 Rozum Monika 2RT|2/2 Język niemiecki G5 Turek-Cieśla Anna  
8 Rozum Monika 1PS|1/2 Język angielski G6 Kozłowski Konrad Złączenie grup
5 Sosnowski Sławomir 3S Religia S30 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Sosnowski Sławomir 1Gg Religia 05 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Sosnowski Sławomir 3P Religia 05 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
9 Sosnowski Sławomir 2H Religia 16 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
1 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka G2 Studzińska-Wnęk Paulina  
2 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka rozszerzona G2 Studzińska-Wnęk Paulina  
3 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka G2 Studzińska-Wnęk Paulina  
4 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka G2 Studzińska-Wnęk Paulina  
5 Wojtyna Katarzyna 4E Język angielski G2 Kozłowski Konrad  
6 Wojtyna Katarzyna 4E Język polski G2 Stokłosa Katarzyna  
7 Wojtyna Katarzyna 4E Język polski CZYT Wątroba Iwona  
5 Żuchowski Mirosław 4L Religia W01 Gorczyński Daniel  
6 Żuchowski Mirosław 4i Język angielski W12 Wojdan Magdalena  
7 Żuchowski Mirosław 4L Religia 14 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Żuchowski Mirosław 4P Religia G2 Uczniowie zwolnieni do domu  

Klasa 2L/grupa 2  (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

piątek:

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
8 E. Kurtyka 1Kg 13
10 A.Wszołek-Wojnicka 2rt 01
11 A.Wszołek-Wojnicka 2rt 01

 

W związku z wojewódzkim etapem Olimpiady Logistycznej, który odbędzie się w naszej szkole, świetlica będzie nieczynna w godzinach 9.00-13.00, natomiast sala nr 01 w godzinach 10.00-13.25.

Zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
4 A.Turek-Cieśla 1Jg G5
5 A.Turek-Cieśla 1MYg 03
6 A.Kubać 1g 12
7 M. Węgrzyn 4f 14