Zastępstwa

Okres: 05.03.2020 (czw.) - 05.03.2020 (czw.)

Dzień: 05.03.2020 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski 02 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 02 Wojdan Magdalena  
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język angielski G6 Satoła-Śliwa Barbara  
6 Pietras Wojciech 1Lg Działalność gospodarcza G2 Uczniowie przychodzą później  
6 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Machowska-Koczur Katarzyna  
7 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Wiśniewski Jarosław  
8 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Język niemiecki G4 Czech Alina Złączenie grup
9 Rachwał Agnieszka 2RT|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła  
6 Rozum Monika 3E|2/2 Język niemiecki G1 Struzik Kinga  
7 Rozum Monika 1PS Zajęcia z wychowawcą CZYT Uczniowie przychodzą później  
8 Rozum Monika 2RT|2/2 Język niemiecki G7 Czech Alina  
9 Rozum Monika 2i|2/2 Język niemiecki 03 Uczniowie przychodzą później  
10 Rozum Monika 1PS|1/2 Język niemiecki 03 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
3 Sosnowski Sławomir 4F Religia W22 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Sosnowski Sławomir 4F Język polski W22 Mroczek Danuta  
5 Sosnowski Sławomir 3S Religia S32 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
6 Sosnowski Sławomir 3P Religia S32 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
7 Sosnowski Sławomir 2P Język angielski S30 Wieciech Paweł  
8 Sosnowski Sławomir 2P Język angielski S30 Kurtyka Edyta  
1 Woda Ewa 4P Matematyka 01 Uczniowie przychodzą później  
2 Woda Ewa 4P Matematyka rozszerzona 01 Uczniowie przychodzą później  
3 Woda Ewa 4P Matematyka rozszerzona 01 Uczniowie przychodzą później  
4 Woda Ewa 3P Wychowanie fizyczne W12 Gawęda - Malaca Agnieszka  
5 Woda Ewa 2G Zajęcia z wychowawcą W29 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
2 Wojtyna Katarzyna 3L Matematyka rozszerzona G2 Hudyba Kinga  
3 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka G2 Duda-Przewrocka Maria  
4 Wojtyna Katarzyna 3S Matematyka G2 Duda-Przewrocka Maria  
5 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka G2 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Żuchowski Mirosław 2MY Język angielski 07 Wieciech Paweł  
7 Żuchowski Mirosław 2MY Język polski 07 Wołek Lidia  
8 Żuchowski Mirosław 1Jg Religia 07 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Żuchowski Mirosław 1L Religia 07 Pałka Dominik  
10 Żuchowski Mirosław 1L Religia 07 Pałka Dominik  
11 Żuchowski Mirosław 1Ag Wychowanie fizyczne 07 Piątek Janusz  
12 Żuchowski Mirosław 1Ag Religia 05 Koźlak Teresa  

Klasa 2L/grupa 2  (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
8 A.Wszołek-Wojnicka 3i 11
11 A.Wszołek-Wojnicka 1e 20
12 ks. M. Żuchowski 1Ag 10