Zastępstwa

Okres: 03.03.2020 (wt.) - 03.03.2020 (wt.)

Dzień: 03.03.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Mazanek Magdalena 3P Język polski 22 Uczniowie przychodzą później  
2 Mazanek Magdalena 3P Język polski 22 Uczniowie przychodzą później  
3 Mazanek Magdalena 1PS Język polski 14 Klesiewicz Gabriel zamiast lekcji 1
4 Mazanek Magdalena 1Jg Geografia 08 Bukowiec Anna  
5 Mazanek Magdalena 3E Język polski 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
1 Morawiec Agnieszka 3RT|2/2 Język niemiecki 07 Uczniowie przychodzą później  
2 Morawiec Agnieszka 3RT|2/2 Język niemiecki 07 Uczniowie przychodzą później  
3 Morawiec Agnieszka 1MY Geografia G1 Bukowiec Anna  
4 Morawiec Agnieszka 3G|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd W12 Struzik Kinga Złączenie grup
5 Morawiec Agnieszka 3JM|2/2 Język niemiecki S24 Lis-Błąkała Kamila  
7 Morawiec Agnieszka 1MY|1/2 Język niemiecki 07 Turek-Cieśla Anna  
8 Morawiec Agnieszka 2K|2/2 Język angielski G6 Knapik Zdzisław zamiast 2rt
9 Morawiec Agnieszka 1Hg|1/2 Język niemiecki branżowy - gddd 07 Nowak Anna zamiast 2rt
3 Pobiedacz-Mucha Joanna 3G|1/3 Język obcy zawodowy 03 Uczniowie przychodzą później  
4 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
5 Pobiedacz-Mucha Joanna 2H|1/2 Język angielski 12 Uczniowie przychodzą później  
6 Pobiedacz-Mucha Joanna 1Gg|1/2 Język angielski G3 Uczniowie przychodzą później  
7 Pobiedacz-Mucha Joanna 1MYg|2/2 Język angielski 02 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Wołek Lidia 4P Język polski 02 Uczniowie przychodzą później  
4 Wołek Lidia 4P Język polski 02 Uczniowie przychodzą później  
5 Wołek Lidia 1MYg Język polski G1 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
7 Wołek Lidia 4L Język polski 11 Uczniowie zwolnieni do domu  

 

Dzień: 03.03.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Podstawy poligrafii G4 Mikołajczyk Ludmiła Złączenie grup
2 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Mikołajczyk Ludmiła Złączenie grup
3 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian Złączenie grup
4 Rachwał Agnieszka 3K|1/2 Cyfrowe technologie graficzne G4 Latocha Damian Złączenie grup
1 Wojtyna Katarzyna 4E Matematyka G2 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtyna Katarzyna 4E Matematyka rozszerzona G2 Uczniowie przychodzą później  
3 Wojtyna Katarzyna 4E Matematyka rozszerzona G2 Duda-Przewrocka Maria  
4 Wojtyna Katarzyna 4RZ Język niemiecki G2 Lis-Błąkała Kamila  
5 Wojtyna Katarzyna 4RZ Matematyka rozszerzona G2 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
6 Wojtyna Katarzyna 3E Matematyka rozszerzona G2 Woda Ewa  
7 Wojtyna Katarzyna 1E Język polski 13 Mroczek Danuta zamiast 1Lg

 

Dzień: 03.03.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy W17 Kurtyka Edyta  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski W17 Kurtyka Edyta  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 03 Kurtyka Edyta  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Elektrotechnika i elektronika 11 Klesiewicz Gabriel  

Złączenie grup

Klasy: 1Lg, 2rt na wycieczce.

Klasa 2L/grupa 2  (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

wtorek

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
7 D. Gorczyński 3g 09
8 D. Gorczyński 3k 12
10 D. Gorczyński 1i G1
11 D. Gorczyński 1Lg G1
12 D. Gorczyński 1Fg 20
13 D. Gorczyński 1i 08