Zastępstwa

Okres: 27.02.2020 (czw.) - 27.02.2020 (czw.)

Dzień: 27.02.2020 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Wzorek Jakub Złączenie grup
5 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
6 Bednarek Renata 1Jg|3/3 Wychowanie fizyczne H1 Wzorek Jakub Złączenie grup
6 Bednarek Renata 1MYg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Bednarek Renata 1Kg|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie przychodzą później  
8 Bednarek Renata 1Kg|CH Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
9 Domagała Krystyna 1Ag Biologia 12 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
10 Domagała Krystyna 1Gg Biologia 14 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
6 Duda Rafał 2F|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Wiśniewski Jarosław  
7 Duda Rafał 1K|2/2 Informatyka 06 Kubas Kinga  
8 Duda Rafał 3K|2/2 Informatyka rozszerzona W11 Kubas Kinga  
9 Duda Rafał 1Jg Biologia 09 Stawiarz Urszula  
10 Duda Rafał 1G|2/2 Informatyka 18 Kubas Kinga  
12 Duda Rafał 1L|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
13 Duda Rafał 1Lg|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
14 Duda Rafał 1A|2/2 Informatyka 19 Kubas Kinga  
9 Gorczyński Daniel 1Hg Podwozia i nadwozia pojazdów samochodowych 08 Gaik Wacław  
10 Gorczyński Daniel 1Lg Podstawy przedsiębiorczości 01 Zajt Sylwia  
11 Gorczyński Daniel 1A Religia 21 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
12 Gorczyński Daniel 1Fg Język angielski 07 Plewa Justyna  
13 Gorczyński Daniel 2K Podstawy przedsiębiorczości 07 Zajt Sylwia zamiast lekcji 14
1 Kwiatek Marcin 4L Zajęcia z wychowawcą 15 Uczniowie przychodzą później  
2 Kwiatek Marcin 4L Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający 15 Uczniowie przychodzą później  
3 Kwiatek Marcin 4RZ Historia i społeczeństwo - p.uzupełniający 15 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
4 Kwiatek Marcin 4RZ Język polski 15 Mroczek Danuta  
5 Kwiatek Marcin 4F Język angielski 15 Wojdan Magdalena  
6 Kwiatek Marcin 4F Język niemiecki 09 Struzik Kinga  
7 Kwiatek Marcin 2J Język polski 09 Wołek Lidia  
8 Kwiatek Marcin 2G Historia 09 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Mazanek Magdalena 2G Język polski W12 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Mazanek Magdalena 2G Język polski W12 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Radna Monika 2G Język angielski W29 Wieciech Paweł  
8 Radna Monika 1F|2/2 Język obcy zawodowy WY Kurtyka Edyta  
9 Radna Monika 1Fg|1/2 Język angielski 02 Knapik Zdzisław  
10 Radna Monika 1Fg|1/2 Język angielski 02 Frasik Barbara  
11 Radna Monika 2P|2/2 Język angielski 10 Uczniowie zwolnieni do domu  
3 Sosnowski Sławomir 4F Religia W22 Kubać Anna Zajęcia biblioteczne
4 Sosnowski Sławomir 4F Informatyka 06 Bednarska Zofia  
5 Sosnowski Sławomir 3S Pracownia elektrotechniki i elektroniki S32 Klesiewicz Gabriel  
6 Sosnowski Sławomir 3P Religia S32 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
7 Sosnowski Sławomir 2P Religia S30 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
8 Sosnowski Sławomir 2P Religia S30 Pasula Marek  
8 Wojtoń Agnieszka 1J Chemia 16 Koźlak Teresa zajęcia biblioteczne
9 Wojtoń Agnieszka 1MY Język polski 16 Zagórska-Kunat Monika  
10 Wojtoń Agnieszka 1Hg Chemia 16 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
11 Wojtoń Agnieszka 1Gg Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Wojtoń Agnieszka 1K|1/2 Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Wojtoń Agnieszka 1K|2/2 Chemia 16 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
13 Wojtoń Agnieszka 1ig Chemia 16 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne

Klasa 2L/grupa 2  (do odwołania) wszystkie zajęcia odbywa w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

czwartek

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
8 A.Wszołek-Wojnicka 3i 11
11 A.Wszołek-Wojnicka 1e 20
12 ks. M. Żuchowski 1Ag 10