Zastępstwa

Okres: 26.02.2020 (śr.) - 26.02.2020 (śr.)

Dzień: 26.02.2020 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
8 Bednarek Renata 3JM|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Bednarek Renata 3K|CH Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Bednarek Renata 1E|1/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Wzorek Jakub  
11 Bednarek Renata 2i|1/2 Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Bednarek Renata 2i|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
5 Bieżychudek Joanna 2MY|2/2 Język angielski rozszerzony WY Satoła-Śliwa Barbara Złączenie grup
6 Bieżychudek Joanna 1MYg|1/2 Język angielski WY Pobiedacz-Mucha Joanna Złączenie grup
4 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki 15 Uczniowie przychodzą później  
5 Czech Alina 3L|2/2 Język niemiecki W29 Struzik Kinga Złączenie grup
6 Czech Alina 3F|1/2 Język niemiecki 17 Wszołek-Wojnicka Anna zamiast 1Ig
9 Czech Alina 2K|1/2 Język niemiecki W12 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
10 Czech Alina 1Ag|1/2 Język angielski W12 Wojdan Magdalena Złączenie grup
4 Duda Rafał 1Jg Historia 09 Kwiatek Marcin  
5 Duda Rafał 1MYg|2/2 Informatyka W8 Pietras Anna  
8 Duda Rafał 2K|1/2 Informatyka rozszerzona W8 Bednarska Zofia  
12 Firlet Andrzej 1K|1/2 Projektowanie prac graficznych i publikacji G4 Mardeusz Andrzej zamiast 1I
13 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Janczak Piotr zamiast 1i
14 Firlet Andrzej 2RT|1/2 Projektowanie graficzne G4 Janczak Piotr zamiast 1i
8 Gryglewski Stanisław 1PS Historia Hsq1 Olesińska Anna zamiast 1Fg
10 Gryglewski Stanisław 1A|2/2 Wychowanie fizyczne H1 Węgrzyn Piotr zamiast 1Ig
11 Gryglewski Stanisław 1L|CH Wychowanie fizyczne Hfit Uczniowie zwolnieni do domu  
12 Gryglewski Stanisław 1L|CH Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
14 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Pławecki Andrzej zamiast 1F
10 Jeziorek Jarosław 2F|1/2 Systemy operacyjne 18 Pławecki Andrzej zamiast 1F
2 Mazanek Magdalena 3S Język polski G3 Szczurek Marzena zajęcia z pedagogiem szkolnym
3 Mazanek Magdalena 1Jg Matematyka G3 Węgrzyn Małgorzata  
4 Mazanek Magdalena 3E Język polski 11 Wołek Lidia  
5 Mazanek Magdalena 1E Język polski 08 Stokłosa Katarzyna  
6 Mazanek Magdalena 3G Język polski 15 Wołek Lidia  
8 Mazanek Magdalena 3A Język polski 02 Uczniowie zwolnieni do domu  
10 Mazanek Magdalena 1E Muzyka G3 Grandys Marcin zamiast 1i
1 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Uczniowie przychodzą później  
2 Mikołajczyk Ludmiła 3RT|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Uczniowie przychodzą później  
3 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Drukowanie cyfrowe 19 Kręc Agnieszka  
5 Mikołajczyk Ludmiła 3K|1/2 Cyfrowe maszyny drukujące 19 Kręc Agnieszka zamiast 1Ig
6 Mikołajczyk Ludmiła 3K|2/2 Cyfrowe technologie graficzne 19 Latocha Damian  
7 Mikołajczyk Ludmiła 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe 19 Wiśniewski Jarosław  
3 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski rozszerzony 07 Bieżychudek Joanna Złączenie grup
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język niemiecki 12 Morawiec Agnieszka Złączenie grup
6 Mikulska-Szewczyk Joanna 2K|2/2 Drukowanie cyfrowe G5 Nowak Anna Złączenie grup
5 Radna Monika 2P|2/2 Wychowanie fizyczne G5 Węgrzyn Kinga Złączenie grup
7 Radna Monika 2G Język angielski CZYT Plewa Justyna  
8 Radna Monika 3F|2/2 Język angielski G7 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Radna Monika 1Eg|1/2 Język angielski 12 Wojdan Magdalena  
11 Radna Monika 1PSg|2/2 Język niemiecki 14 Lis-Błąkała Kamila zamiast 1F
6 Tarczydło Janusz 1J|2/3 Wychowanie fizyczne H1 Piątek Janusz Złączenie grup
6 Tarczydło Janusz 1MY|DZ Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tarczydło Janusz 4F|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Tarczydło Janusz 4L|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Tarczydło Janusz 3JM|DZ Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
9 Tarczydło Janusz 1E|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Wzorek Jakub Złączenie grup
11 Tarczydło Janusz 1Hg|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Węgrzyn Piotr zamiast 1Ig
12 Tarczydło Janusz 1Hg|1/2 Edukacja dla bezpieczeństwa Hfit Świątek Małgorzata zamiast 1F
6 Wątroba Iwona 2S Język polski 01 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Wątroba Iwona 2P Matematyka 01 Rudek Bogumiła zamiast 1F
8 Wątroba Iwona 2P Matematyka 01 Rudek Bogumiła zamiast 1F
9 Wątroba Iwona 2L Historia 10 Ryszka Ewa zamiast 1i
10 Wątroba Iwona 2L Język polski 10 Mroczek Danuta  
1 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
2 Wieciech Paweł 4K|1/2 Język angielski 01 Uczniowie przychodzą później  
3 Wieciech Paweł 3K|2/2 Język angielski 01 Kubać Anna zajęcia biblioteczne
4 Wieciech Paweł 2F|2/2 Podstawy przedsiębiorczości 01 Zajt Sylwia  
5 Wieciech Paweł 3G|1/2 Język angielski 01 Kurtyka Edyta Złączenie grup
6 Wieciech Paweł 4RZ|1/2 Matematyka 02 Duda-Przewrocka Maria  
1 Wojtoń Agnieszka 1Jg Chemia 16 Uczniowie przychodzą później  
2 Wojtoń Agnieszka 1MYg Podstawy przedsiębiorczości 16 Zajt Sylwia  
6 Wójcik Roland 3i|2/2 Projektowanie i montaż lokalnych sieci komputerowych W8 Pietras Anna  
8 Wójcik Roland 2F|2/2 Język angielski W9 Wojdan Magdalena zamiast 1I
9 Wójcik Roland 2F|2/2 Język niemiecki W9 Turek-Cieśla Anna zamiast 1F
10 Wójcik Roland 2F|2/2 Administracja sieciowymi systemami operacyjnymi W9 Kubać Anna zamiast 1Fg1`


Klasy: 1I, 1Ig, 1F, 1Fg na wycieczce

Klasa 2L/grupa 2 od dnia jutrzejszego (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych:

środa

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
7 ks. R. Krzyszkowski 3L 11
8 ks. R. Krzyszkowski 3E 11
9 ks. M. Żuchowski 2G 10
10 D. Gorczyński 2K 10
11 D. Gorczyński 1K 21
12 D. Gorczyński 1A 07
13 D. Gorczyński 1K 07
14 D. Gorczyński 1Hg 07