Zastępstwa

Okres: 25.02.2020 (wt.) - 25.02.2020 (wt.)

Dzień: 25.02.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
9 Bednarek Renata 2i|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Gawęda - Malaca Agnieszka  
10 Bednarek Renata 1Gg|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Gawęda - Malaca Agnieszka  
11 Bednarek Renata 1Gg|2/2 Wychowanie fizyczne Hfit Gawęda - Malaca Agnieszka  
12 Bednarek Renata 1E|1/2 Wychowanie fizyczne H1 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Bednarek Renata 1E|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie zwolnieni do domu  
13 Duda Rafał 1Hg|2/2 Informatyka W8 Kubas Kinga  
14 Duda Rafał 1Fg|2/2 Informatyka rozszerzona W8 Kubas Kinga  
1 Duda-Przewrocka Maria 1Jg Zajęcia z wychowawcą W01 Lis-Błąkała Kamila  
1 Frasik Barbara 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 01 Struzik Kinga Złączenie grup
2 Frasik Barbara 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 01 Struzik Kinga Złączenie grup
4 Gryglewski Stanisław 1L|CH Wychowanie fizyczne H3 Uczniowie przychodzą później  
5 Gryglewski Stanisław 2MY|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Tarczydło Janusz Złączenie grup
6 Gryglewski Stanisław 2MY|DZ Wychowanie fizyczne Hsil Piątek Janusz  
7 Gryglewski Stanisław 1A|2/2 Wychowanie fizyczne Hsq1 Uczniowie przychodzą później  
8 Gryglewski Stanisław 1A|1/2 Wychowanie fizyczne H2 Uczniowie przychodzą później  
4 Mikulska-Szewczyk Joanna 2F|2/2 Język obcy zawodowy W17 Uczniowie przychodzą później  
5 Mikulska-Szewczyk Joanna 1J|2/2 Język angielski W17 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Mikulska-Szewczyk Joanna 1MY|2/2 Język angielski 03 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Mikulska-Szewczyk Joanna 1E|2/2 Język niemiecki 11 Lis-Błąkała Kamila Złączenie grup
4 Rozum Monika 4K|2/2 Język niemiecki W29 Turek-Cieśla Anna Złączenie grup
5 Rozum Monika 1PS|2/2 Język niemiecki G7 Lis-Błąkała Kamila  
6 Rozum Monika 4i|2/2 Język niemiecki G7 Uczniowie zwolnieni do domu  
7 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki 06 Turek-Cieśla Anna  
8 Rozum Monika 2J|2/2 Język niemiecki rozszerzony 06 Uczniowie zwolnieni do domu  
8 Wojtoń Agnieszka 1K Chemia 16 Uczniowie przychodzą później  
9 Wojtoń Agnieszka 1Fg Chemia 16 Koźlak Teresa Zajęcia biblioteczne
10 Wojtoń Agnieszka 1Eg Język angielski 16 Kozłowski Konrad  
12 Wojtoń Agnieszka 1Kg Rysunek techniczny 16 Olszewska-Morawska Magdalena  
13 Wojtoń Agnieszka 1G|i1 Geografia 16 Rożnowska Monika Złączenie grup
14 Wojtoń Agnieszka 1i Chemia 16 Uczniowie zwolnieni do domu  
Dzień: 25.02.2020 (wt.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1 Bukowiec Anna 4L Geografia rozszerzona G1 Uczniowie przychodzą później  
2 Bukowiec Anna 4L Geografia rozszerzona G1 Uczniowie przychodzą później  
5 Bukowiec Anna 1TZ|1/2 Geografia G5 Uczniowie przychodzą później  
6 Bukowiec Anna 1L Geografia rozszerzona G1 Florek Roma  
7 Bukowiec Anna 1TZ|1/2 Geografia rozszerzona G7 Florek Roma  
8 Bukowiec Anna 1L Geografia G1 Florek Roma  
9 Makarewicz Romuald 3F|2/2 Aplikacje desktopowe 06 Kubas Kinga  

Akademia z okazji Święta Patrona Szkoły odbędzie się w sali gimnastycznej na lekcji 4. W uroczystości udział wezmą klasy: 1my, 1MYg, 2my, 1j, 1Jg, 2j, 1Eg, 2f, 3L, 3E, 3P, 3F, 4i, 4rz, 3rt, 3k, 4s, 2h, 3h. Obowiązuje strój galowy! 

 

Klasa 2L/grupa 2 od dnia jutrzejszego (do odwołania) odbywa wszystkie zajęcia w sali nr 05.

Zamiana sal lekcyjnych

wtorek

nr lekcji nauczyciel klasa sala zastępcza
7 D. Gorczyński 3g 09
8 D. Gorczyński 3k 12
10 D. Gorczyński 1i G1
11 D. Gorczyński 1Lg G1
12 D. Gorczyński 1Fg 20
13 D. Gorczyński 1i 08